KIKO

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Yulee Yulee 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Roke gor, če bi katero zanimalo skupinsko naročilo. Imam kodo za zastonj poštnino. :) (sicer vidim, da so ceno znižali – lepo od njih -, za nakupe do 49€ na 8.9€, nad pa 2€)
    Sej imam rada to znamko, ampak iskreno ne rabim za toliko € robe; da bi pa kupila samo par izdelkov, mi je pa škoda kode! :))

purple_rain
    Udeleženec

Še vedno nobene ne zanima? :))

vir

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Mene ja,samo sm na kozmetični dieti :blush1:

purple_rain
    Udeleženec

:wall: Nisem prej vedela.. kode niso združljive. Za tole -30% sva s sestro združili moči (in se še vedno morali brzdati), kodo za zastonj poštnino pa še imam, tako da je zadeva še odprta (do konca meseca), če katero kasneje kaj prime. :yes:

Profile photo of NyxNyx
    NyxNyx
    Član

Jaz imam nagledanih par stvari, ki jih *khm* nujno rabim :P A še katera kaj “rabi”, da skupaj naročimo? :flower2:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Bi katera naročevala v kratkem? Jaz imam za ~10€ lakcev, če bi se katera pridružila. No, razen če jih pred naročilom podražijo nazaj na originalno ceno, potem lahko živim tudi brez njih :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico