KENZO – L Eau par Kenzo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi KENZO – L Eau par Kenzo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi ta parfum sem dobila kot darilo (ko tako razmisljam, se sprasujem ce sem si sploh kdaj kupila kaksen parfum!?).

Embalaza je lepa, prosojna in spominja na bistro vodo zaradi njegove minimalisticnosti.

Vonj je izrazito citrusno sladek, s pridihom lubenice. Sama priznam, da me asocira samo na lubenico. Vonj se na meni razvije v kislo lubenico, kar mi ni prevec vsec, toda je krasen vonj za vroce poletje saj je svez.

Cena je okoli 30€ za 25ml, kar je dokaj poceni, ce vam parfum odgovarja. Meni zal ne, tako da ga poredko uporabljam.

Parfuma ne bi vec kupila, saj sem ugotovila, da so mi vsec kompleksne vonjave, ta pa ne spada med te.

Vonj je primeren za vsakodnevno uporabo, saj ni pretirano mocen.

2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico