KENZO – Jungle L’Elephant EDP

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi KENZO – Jungle L’Elephant EDP

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

vir

Ta neverjetni ženstveni vonj je še vedno eden meni najljubših… Prvič sem se vanj zaljubila, ko ga je nosila sošolka. Takoj sem jo vprašala, kaj tako lepo diši. Potem pa sem oddrvela v parfumerijo s točenimi parfumi in kupila ponaredek. :blush1: Ker je potem blazno dišal tudi mami, sem za rojstni dan dobila original! Bila sem tako vesela, da sem skakala skoraj do stropa. :lol1:

Izredno sladek močan cvetlični vonj spominja na jabolčni zavitek. Vonj mandarine, mlečnega manga, kardamona, ylang-ylanga, pačulija in vanilije so povezani v nežno, a čutno noto. Parfum je naravnost sočno okusen ;)

Embalaža je prav tako fantastična – stekleničko krasi lep slonček v zlatem. Ovitek je okrašen s palmovim listom vijolične barve – lep design (če pomislimo, da je vonj izšel okrog 1996).

Cena je seveda visoka. Že 30 ml je okrog 45-50 EUR … 50 ml pa okrog 70-75 EUR… :no:
    Je pa res, da je vonj izredno obstojen, zato se ga ne porabi veliko, da lepo dišiš cel dan (in ne pretiravam!) … Do zdaj najbolj obstojen od vseh, ki sem jih kdaj imela. Celo po pranju perila, sem ga kdaj med likanjem še kdaj zavohala … Zanj sem prejela največ pohval do zdaj … Sicer ga nisem kupila že kakšna 4 leta – a vonj mi še vedno ostaja v spominu. Občasno ga hodim čnofat v drogerije. :inlove: Trenutno se že veselim, ker ga ldobiš veliko ceneje na fragrancex.com. Morda ga celo spet naročim.

Ocena: 4/5 (zaradi visoooooooooke cene)

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico