Kavbojke

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Kavbojke

Ta tema vsebuje 140 odgovorov, ima 37 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Kje kupujete kvalitetne kavbojke? Koliko ste pripravljene odštet za njih? Keteri model vam je najljubši?

Jaz si že zelo dolgo časa iščem ene, in imam zelo specifično predstavo kakšne morajo bit :lol1: Hočem da grejo odspodaj malo navzven ampak ne preveč, nočem da so mi v zadnjico oprijete – vseeno pa nočem da so preveč ohlapne; imeti morajo nizek pas in bilo bi super če bi jih našla v temnejši različici. Saj vem, kompliciram :lol1: Ampak ene takšne že imam, sem si jih pred dvema letoma kupila v Zari, ampak bodo že kmalu razpadle :naughty: Tako da rabim nove :blush1:

Pred kratkim sem našla podobne v Bershki, ampak so se po pranju tako skrčle da so zdaj skoraj kot skinny model :confused: A se vam tudi to dogaja, da se po pranju krčijo?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

O ja, kavbojke… :)

Imam kar nekaj kavbojk, ampak trenutno so mi najbolj vsec skinnyke.. sploh zato, ker zelo rada nosim skornje in podobone zadeve… in potem mora biti okoli gleznjev bolj ozko..
    Ceprav ne morem nosit tistih pravih skinny hlac, ker nimam prave postave zanje.. :lol1:

Moje najljubse so iz Oviesse, ampak sedaj ko imamo toliko novih trgovin bom tudi tam kaj pogledala :D!

Aja jaz imam obraten problem… na meni se po 2-3 nosnji razsirijo in jih potem zacnem izgubljat, tako da jih dam za prat na ful visoke stopinje, da se malo skrcijo.. in jovo na novo..

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

kupim tiste, ki so mi všeč… firma ni važna :) imam pa najraje skinnyke (ampak da niso preveč ozke spodaj, da komaj čez meča potegneš :no: ) in pa take z ravnim krojem. Trenutno moje najljubše so iz Tally Weijla :)

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Meni so pa najbolj všeč bolj boyfriend kroji, ampak ne taki, da korak pride nekam sredi stegen. Imam ene, ki že počasi razpadajo, in nikjer ne najdem podobnih. Pa še ena neznana firma je in se ne spomnim, kje sem jih kupila (so bile pa ful poceni).
    Sicer pa oprijete in rahlo na zvonec ali pa ravne. Glede na pomanjkanje meni ljubih krojev zadnje čase nosim hlače, ki niso iz jeansa.

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Joj, jaz pa kavbojk nisem kupila že kakšnih 4-5 let… Imam 3 kavbojke Kocca in jih stalno nosim in so še vedno kot nove. Sem jih pa kupila v Italiji, takrat so bile nekaj več kot 70 €. Imajo pa nizek pas in raven kroj.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

tigica, meni je kolegica rekla da se njej vse iz Tally Weijla tudi razširijo in jih more skoz prat. Jaz še na take nisem naletela, je pa res da jih v sušilcu sušim, kar še dodatno krči oblačila :yes: Kje pa najdeš to firmo Oviesse? Ker še nisem slišala zanjo :ermm:

Jaz pa v Tally Weijl nisem nič našla pametnega zame, ker tam pa so res vse kavbojka ultra ozke tega pa nočem.

Sem slišala da so ok kavboje tudi iz Mangota, ampak še nisem pogledala. Ima kera kakšne izkušnje z njimi?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Oviesse je trgovina ala New Yorker… Vem da jo imajo v NG v Qlandii, pa pri nas v Soci (center mesta), drugje pa ne vem kje je…

Imajo lustne reci, kavbojke so ponavadi od 30€+. Tudi za manj se dobi, ob kaksnih znizanjih…. Npr ene cudovite (ki mi niso sle na rit, ITAK!) so bile znizane na 15€ :D.

Profile photo of bolha
    bolha
    Član

Uh, jaz tudi zelo težko dobim kavbojke da zgledajo ok in da se dobro v njih počutim.
    Zdej mam same od Von Dutch-a. So pa drage kot p*asica :veryangry:

Hehe…meni so pa všeč v Tallyju pa v Pull&Bear :yes:
    Drugje pa redko najdem dolžino da ni prekratko, pa da mi niso preširoke :roll:

Profile photo of majams
    majams
    Član

Urko ima kvalitetne, mogoče malo dražje pa mal bolj specifične kroje imajo, ampak če najdeš kroj, ki ti paše na postavo, so zmaga. Jaz imam ene njihove kavbojke že 5 let, sicer ne izgledajo več nove, ker jih veliko nosim, so pa še vedno lepe.

Profile photo of Bella
    Bella
    Član

Kavbojk si nisem kupila že ene tri leta. Nazadnje sem našla ene krasne v Domžalah v Bomax trgovini (Mercator center, čisto na koncu ko so ene trgovine z oblačili). So temne, znamke MissBonBon (ja vem, hudo znana znamka :lol1: ) in mi naredijo super postavo.
    V TallyWeijl sem kupila enkrat dvoje, ene so bile znamka prav TW, te imam še zdaj tako za doma ali pa če kam tko grem bolj sproščeno. Druge so bile svetle, brez elastana, ekstremno nizek pas, stran sem jih vrgla po enem letu. Med nošenjem so se namreč spremenile v skejt hlače, dobesedno.

Imam ene še iz NewYorkerja, Amisu. Te so kar v redu, se še držijo.

Skinnyk nimam pa nobenih, sem si rekla da si moram zdej drug mesec nekaj nabavit ker mi kronično vsega zmanjkuje…

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Pred kakšnimi tremi leti sem za Gasove kavbojke odštela 130EUR, pa so se mi uničile po samo 3 mesecih nošenja. :hairup: :verymad:
    Od takrat naprej za kavbojke ne dam več kot 50EUR, pa še to mi morajo bit res res všeč. Največkrat jih kupim v Zari (ene imam že več kot dve leti in jih veliko nosim, pa so še vedno kot nove) ali v Ann Christine. :shop3:
    Večinoma so raven kroj in pa skinnyke, prevladujejo temne barve. :yes:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

OT: Kje so te trgovine Ann Christine? Vidim, da večkrat omenite to znamko…

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ce se ne motim so trenutno samo v Planetu tus
    Celje in Koper.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

jaz pa za jeans redko zapravim več kot 20e.. imam vedno tako srečo, da dobim res znižane :dance1: ko sem bila mlajša, sem imela res probleme, ker so mi bile redkokatere kavbojke všeč… tiste pa, ki so mi bile, so bile pa predrage :ermm: zdaj pa nimam več problemov s tem, zelo hitro najdem kavbojke zase, čeprav sem bolj pri tamalih :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico