Kateri šampon za pogosto umivanje las?

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA IN OBLIKOVANJE LAS Kateri šampon za pogosto umivanje las?

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of okarina okarina 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tautou
    tautou
    Član

S športom se ukvarjam 3-4x na teden. Ob tem se seveda zelo spotim, tako, da imam lase čisto mokre ob koncu vadbe. Poleg tega imam še mastno lasišče in če las po teku ne umijem so grozni :confused: . Vem, da večina šamponov draži lasišče, sploh tisti proti mastnim lasem, zato tudi sama poskušam čimbolj omejit umivanje. Kljub temu to znese vsak drug dan.

Ima katera podoben problem? Katere šampone uporabljate? Ali si po vadbi samo splaknete lase z vodo?

Vsak nasvet bo več kot dobrodošel. :yes:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Jaz takoj po vadbi lase splaknem z vodo, če se le da, sicer pa si lase 2x na teden umivam z Lushevim Seanikom.

Profile photo of Lipgloss
    Lipgloss
    Član

ravnokar oprane lase z Glisskur rumeni z oljem in mi res odgovarja. Sploh ga ne zamenjam. :hairdry:

Profile photo of mackica
    mackica
    Član

Jaz vedno uporabljam šampone Syoss..Ter so mi super (celo pri meni,ki se mi lasi po 3 dneh zmastijo :roll: ) Sem že veliko šamponov probala in mi je tale res cool :) Nasplošno vsi njihovi izdelki..Mi je pa prijateljica govorila,da pri njej so Syoss šamponi groza. Jah,odvisno od posameznika :)

Profile photo of tautou
    tautou
    Član

Yulee: se ti potem ne zmastijo takoj, ce jih splaknes? Pa smrdijo tudi ne? Saj vem, da po rozicah ravno ne morejo disati, samo da vsaj neprijetno ni za okolico :))

Mislite, da bi otroski samponi tudi pomagali? Ali bi bili prevec nezni?

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Zmastijo se mi ne toliko hitreje, ker pot odplaknem, ko je še svež. Vonja pa tudi nimajo nobenega posebnega. Joj, to bi bilo grozno, glede na to, da se na treningu valjamo po tleh – da bi smrdeli po starih nogah, fuj :))

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Kaj pa vem, uporabljam Head and Shoulders, sem vmes probala otroške, pa so se mi isto zmastili, tako da jih še zmeraj moram prati vsak 2. dan :unsure: Blagor tistim, ki jih samo 1x tedensko perejo.

Jaz uporabljam od Amwaya za pogosto pranje las in je super! :thumbsup:
    Drugače sam pa tudi jaz med nesrečnicami- na vsake 2-3 dni si moram prati.
    :roll: Še dobro da mam bolj kratke! :))

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Jaz imam isti sistem z jutranjim tekom 5x/teden pred faksom in uporabljam Alverde šampon za dojenčke, po pranju pa še na konice las napacam Dr. Bronners balzam brez izpiranja.
    Za enkrat ni težav, ampak razmišljam, da bi pred pranjem konice še dodatno zaščitila s kakšnim olivnim oljem.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico