Katere znamke lakov uporabljate?

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Katere znamke lakov uporabljate?

Ta tema vsebuje 78 odgovorov, ima 31 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of veronica307 veronica307 3 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Trenutno imam doma nekaj odtenkov lakov long wear nail polish in giordani gold nail satin oboje znamke Oriflame- z njimi sem trenutno kar zadovoljna, so cenovno ugodni, meni zdržijo nekje do 4 dni, moti me slab izbor odtenkov.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Glede lakov na splošno nisem preveč izbirčna (glede toksičnih topil seveda sem :evilpaper: ) ..ampak malo me že mamijo odtenki jesenskih kolekcij :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nimam ravno velike zbirke, ker sem hudo izbirčna. :blush1: Prevladujejo pa Essie lakci. Trenutno imam ogledane Zoya lakce, ker so formulirani brez DBPja, formaldehida … Čakam, da vidim swatche njihove jesenske kolekcije potem si bom pa kakega omislila.

Nepogrešljiv je predvsem Essie Good to go (G2G), ki je enkraten nadlak, vendar vsebuje enega izmed trojke (mislim, da toluen). :(

Profile photo of tropicana
    tropicana
    Član

Jaz imam samo micro vcell 2000 – nail power.

Imam grdo razvado :( , in bi rada da bi se mi nohti opomogli :gjump: – zrasli

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Poleg zunanje nege bi pri oslabljenih nohtih bilo dobro poskusiti tudi s prehranskimi dodatki- več o tem TUKAJ

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz imam največ Essiejev, nekaj OPIjev, želim si še nekaj Zoye ter kakega Nubarja. Imam tudi kakega Lancoma, pa CK, pa MaxFactor, pa AD, pa še Manhattan, pa še kaj bi se našlo …

Grem prav prešteti lakce, da vidim …
    Po hitri oceni imam 42 lakcev, 3 podlake, 1 nadlak, 2 tretmaja za nohte in 1 sijaj za nohte …

No, saj ni tako hudo, kot sem se bala :P

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Khm – jaz sem kar nekaj svojih podarila, zdaj si pa ustvarjam novo kolekcijo. :P

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

:shutup: ..moja amaterska kolekcija ne pride do dvomestne številke..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Bomo hitro izboljšali situacijo. :devil:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, moja zbirka pa je dobra dvomestna številka, ampak to ni tukaj tema :P

Pri meni prevladujejo Essie, nato pa sledijo Jessica, OPI, Alessandro… najdejo se še Zoya, China Glaze, CND, Bourjois, Artdeco, Manhatan, Essence, Avon, Collistar, LCN…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Opozori nas, ko prideš do trimestne številke. :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

pri meni tut prevladujejo Essie lakci, jih niti ni tako malo…ampak jih je še vedno premalo

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Moja kolekcija je tudi mini, ne vem točno št. lakov, mogoče nekaj čez 10. Prevladujejo pa Essie, OPI, potem en od Alessandro, Miss Sporty, Manhattan… Pa upam, da se tej zbirki kmalu pridružijo še kakšni lakci :cheer: :manicure:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Goga – mislim, da se jim bo v kratkem pridružilo še nekaj lakcev. :P

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Komaj čakam :dance1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico