KATE MOSS – Kate

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi KATE MOSS – Kate

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of soncnica87 soncnica87 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

KATE MOSS – Kate

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Kate je cvetlični vonj s pridihom mošusa. Je cvetlično sveš, kar mi je všeč. Uborabljam ga večina vsak dan, najbolj poleti. Žal ni med najbolj obstojnimi vonji, saj se ga po parih urah ne voha več.

Steklenička je preprosta, meni zelo všečna. Pod pokrovom ima pumpico, zato je enostaven za doziranje. Je bolj med cenejšimi parfumi, koliko točno pride, žal ne vem, ker sem ga dobila za darilo. Sama nakupa ne bom ponovila, saj me mikajo drugi vonji, ki so na mojem seznamu želja. :)

4/5

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

Uf, tale parfumček sem dobila že nekaj let nazaj za darilo, vendar se mi je vonj žal zdel neizrazit, tudi ne preveč obstojen. Sicer nežen, cvetličen, poleten, lahkoten, nemoteč, ampak zelo povprečen in si ga ne bi kupila.

Obstaja dosti boljših parfumov po mojem mnenju. Skratka, smrdi mi ne, ampak nič posebnega.
    Deluje nekako dolgočasno in sramežljivo..

ocena: 2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico