KANCILIJA – Univerzalna krema oliva

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo KANCILIJA – Univerzalna krema oliva

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

sestavine:aqua,glyceryl stearate,ceteareth-20,cetearyl alcohol,cetyl palmitate,propylene glycol,olea europea,ethylhexyl ethylhexanoate,butyrospermum parkii (shea butter),dimethicone,glycerin,parfum,methylparaben,sodium lacate,lactic acid,serine,sorbitol,TEA-lactate,urea,sodium chloride,lauryl diethylenediaminoglycine,lauryl aminopropylglycine,allantoin,alcohol denat.,triethylene glycol,imidazolidinyl urea,propylparaben,dehidroacetic acid,hexyil cinnamal,linaool limonene,alpha-isomethyl lonone,citronellol,benzyl salicylate,citral,coumarin

vir

sem prepričana ,da bo katera znala malo pokomentirati sestavine

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zelo povprečna krema – sicer vsebuje oljčno olje in karitejevo maslo (kar je plus), tudi ureo za mehčanje kože..vendar na splošno sestavinsko ni nič posebnega – klasični konzervansi, parfum, en kup različnih sestavin eteričnih olj, ki lahko kožo iritirajo…

Ta krema si mi za obraz ne zdi najbolj primerna – bolj za telo, roke…

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Tole kremo sem kupila celo večnost nazaj, resno moram preveriti ali je sploh še uporabna. Takrat se še nisem posvečala sestavinam in sem jo kupila za telo. Ko sem se malo podučila o teh stvareh, je nisem hotela uporabiti do konca. Sem in tja jo sicer uporabim za stopala, vendar je za to nalogo preredka in zato sameva. Nič posebnega, res.

3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tole kremo sem uporabila samo 2x, namazala sem si pa meča, ker so se mi zdela res suha, bila pa sem na obisku pri stari mami in je imela samo tole kremo, ki se mi je zdela primerna za moje noge.
    Krema se je hitro vpila, vonj nič posebnega, kožo je nahranila, a ne za dolgo, kmalu je koća postala spet izsušena zato sem čez kakšno uro kremo naesla še enkrat.
    Embalaža ni praktična, če jo hočeš odpreti z mastnimi rokami, tesni pa dobro.
    Nimam pojma kakšna je cena, a sama si je ne bom kupila. Nima nekega blaznega učinka, pa tudi parabenov je ena velika kopica..
    2/5, ker je pač takrat prav prišla :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico