KAMILL – Hand&Nail Classic

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov KAMILL – Hand&Nail Classic

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale krema je stalnica v moji torbici. Kupujem pa mini izvedbo, 30ml tubico.

Vonj je sicer malo neprijeten, ampak samo zato ker ne maram kamiličnih vonjev. Če vas kamilica ne moti, vas tudi vonj ne bo.

Najbolj všeč mi je, da se tako hitro vpije, roke pa vseeno navlaži. Na koži pusti čisto malo masten občutek, ampak ni tako moteč kot pri nekaterih drugih kremah.

Priporočam, ocena 4/5

To kremo vedno ukradem mami iz torbice, saj je ena izmed mojih najljubših. :lol1: Krema je pakirana v zeleni tubici, z luknjico za doziranje, cena okoli 2€.

Krema je srednje gosta, doziranje je enostavno, prijetno diši. Nemaram krem, ki pustijo na rokah masten občutek, zato obožujem to kremo saj se hitro vpije, roke pa so mehke in navlažene, ni mastnega občutka po uporabi.

Nakup bom definitivno ponovila, saj gre za res dobro kremo.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico