Kalypso minerals

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of prijateljica prijateljica 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

@prijateljica wrote:

mene pa zanima če ima kakšna izkušnje z Kalipso minerals? sem videla veliko videov v katerih so punce uporabljale to kozmetiko pa se mi je zdela super.

Se opravičujem za lapsus… kalypso je z Y ne z i… :P

Če pa katera še ni slišala za mineralni make up pa jo zanima kje se dobi pa v bistvu ne vem če lahko objavim spletno stran kjer se jih da dobiti… raje vprašam če lahko objavim stran da ne bo kaj narobe…:confused:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz za to znamko mineralne kozmetike do zdaj še nisem slišala. Sem malo na netu pobrskala in pogledala. Ti imaš kaj od njih?

Ne žal nimam… in sem ravno zato vprašala, ker sem na videih videla da se da z njimi naredit zlo kreativne make upe (ker so zelo pigmentirani in naj bi bili dobro obstojni, pa še mineralni so :wink1: ).
    Edini problem mi je ker so dosti dragi pa zato prej vprašam če jih katera že ima…

Pa še embalaža je zelo všečna :cheer:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

jaz sem tudi že zasledila nekaj od te kozmetike. Vintageortacky ima kar dobre MU-je s to kozmetiko.. :respect2:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ce se ne motim, sem nekje brala da je to eno izmed podjetij, ki samo prepakira sencke iz TKB trading. Ne vem ce je res, samo povem kaj sem prebrala.

Red wine me spominja na moj Siren (Lime Crime), oz Hot Mama (TKB).

Drugace pa, ful jih je imelo negativne izkusnje s tem podjetjem (prej so bili na etsyju, ne?).

Kaj pa je to TKB trading? Ker prvič slišim za to in nimam pojma kaj je to… :blush1:
    Jest sem na youtubu vidla že par uporabnic k so to uporabljale in so ble zlo zadovoljne… razen če so bile kupljene objave to pač…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico