Kako hranite dekorativo?

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Kako hranite dekorativo?

Ta tema vsebuje 531 odgovorov, ima 70 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of FlowerPower FlowerPower 4 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz imam še kar težave s tem…te dekorative se mi je nabralo že tolko, da res ne vem več kam naj jo spravim, da bo kar najbolj pregledno in dostopno. Živim namreč še s starši, tako da kopalnice ne morem okupirat :lol1:

Senčila tako hranim v eni lepi škatli, pudre, maskaro in korektorje pa imam v toaletni torbici (za vsakodnevno prenašanje iz sobe v kopalnico in nazaj je to še najbolj praktično). Stvari, ki pa jih ne uporaljam vsak dan pa imam lepo zložene v sobi na polički, tam pa imam tudi parfume.

In kako ve hranite kozmetiko?

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

V Leclercu so imeli (mogoče imajo še) ene pisarniške predalnike. Jaz sem ga dobila prejšnji teden in je res super. Cena je nekaj čez 20€ ima pa 4 predale, je kar dosti prostoren.
    Imam ga pa v kopalnici na pralnem stroju.
    Notri imam pa vse (senčke, kremice, šminke itd). Čopiče, lip glosse in svinčnike imam pa v enem kozarcu.

Negovalno imam pa v spalnici predalu in nekaj na policah v kopalnici.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem okupirala kopalnico … pa še vedno ni zadosti prostora. :lol1:

Tudi jaz sem kupila isti predalnik. Uporabna zadevica. :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz imam zadeve, ki jih uporabljam vsak dan v skatlicah na pralnem stroju, nekaj se v omarici v kopalnici in predalniku, ostale imam pa v kozmeticnem kovcku v sobi

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Uh. Js nimam veliko stvari, imam pa vse v kozmetični torbici (puder, maskare, labelle, šminko, testerji parfumov, senčilo, barvico, pilico za nohte pa še kkšna malenkost, aja čistilne robčke). Na policah v sobi mam ponavadi mleko za telo, kremo za roke, kakšen zablodel roll-on, pa klasične labelle.
    Druga tema pa je, kaj imam vse v torbi. :P Se znajde praktično vse.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz imam v večih malo večjih toaletnih torbicah – v eni šminke/glose, drugi senčila/maskare, tretji pudre/korektorje/blushe.. kar je od dekorative v flaškah pa v kopalnici.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Kar je od kozmetike redno v uporabi v kopalnici v omarici na najini polički (z možem) kar v pokončnem plastičnem lončku (maskara, čopiči za make up in foundation, svinčniki za oči, korektor, UDPP), kar je preveliko pa v predalu v kopalnici (senčke, blushi, pa tudi lipglosi in kaka šminka).
    Vse ostalo pa v večjem plastičnem lončku v omari na hodniku in nekaj kar v toaletni torbici.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, tudi pri meni že zmanjkuje prostora oz. bo treba narediti spet reorganizacijo :lol1:

Samo za SS senčke imam zelo praktičen kovček, ki je sicer namenjen vijakom, žebljem in podobnemu manjšemu orodju. Ima 12 predalčkov. Kupila sem ga v Bauhausu. Takrat sem kupila tri za moje perlice in kamenčke za izdelavo nakita. Eden je še prazen, v enem so perlice, enega sem pa okupirala s senčkami. Ostalo imam v kopalnici pospravljeno po različnih poličkah in v različnih škatlicah. Glosse in šminke imam v toaletni torbici v omari.

Zanimivo, da od dekorative skoraj nič ne nosim s seboj v torbici. Le kakšen gloss, šminko in mazilo za ustnice. Ostalega skoraj nič.

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

V torbici imam samo glos.

Drugače je pa v kopalnici 3/4 prostora mojega, 1/4 imajo moji trije fantje.
    Pospravljeno imam pa po škatlicah, da se ne vidi količine ( mi je mami enkrat prijavla, da sem podružnica DM :mistake: ). Čopiče imam pa v lončku s peskom.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@katja wrote:

..Čopiče imam pa v lončku s peskom.

Zanimivo :lashing: ..pri meni se to zaradi mačk ne bi obneslo :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

oo Nina si kar presdtavljam :lol1:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Nemalokrat se vprašam: “kam bi del” :evilgrin:

Stekleničke so v omarici: pudri, toniki, serumi… Čopiči so v enem kozarcu, svinčniki, maskare, glosi v drugem. V predalu so bronzerji in blush-erji, senčke v paletkah, šminke. Na pultu sta še dve škatli, takšni iz ribiške trgovine, namenjene senčkam v prahu. Nujno potrebno imam v “potujoči” toaletni torbici.

Sezonske šminke/pudre hranim v hladilniku.

Pozabila sem še na kozmetični kovček, ki napolnjen v predsobi čaka, da me spremi na pot.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz nekaj valjam po omari (tekoči puder, čopiče v enem lončku in vse svinčnike v drugem lončku), kjer pravzaprav nimam veliko prostora, večino senčk, krem za obraz, pudre v prahu ali mineralne pudre, maskaro, UDPP, mučilno napravo za trepalnice (ki je sploh nikoli ne uporabim) in bogvekajvseješenotri pa shranjujem v dveh Ikeinih škatlah:

VIR
    Ju imam kar na pralnem stroju, pa še ena na drugo se lepo zložita (za kar pa načeloma ni potrebe).

Bom morala poiskati nekaj novega in večjega, vendar vsi razni manjši predalniki odpadejo zaradi mojih dveh mačkov :))

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz imam vse v 2 predalih, notri pa razdeljeno pa malih škatlicah…. Nekaj iz Ikee, nekaj kar navadnih mini škatlic…

Hm, dejmo punce poslikcat :lol1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Pomoje me kap, če dam vse na kup in ugotovim koliko je pravzaprav vse kozmetike. :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico