Kaj od kozmetike se splača kupiti v tujini?

Ars Cosmetica Forum SPLOŠNE TEME O KOZMETIKI PONUDBA IN NAKUP KOZMETIČNIH IZDELKOV Kaj od kozmetike se splača kupiti v tujini?

Ta tema vsebuje 88 odgovorov, ima 26 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of LiiLii LiiLii 2 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

:p eno butasto vprašanje mam…kolegica je šla za par mescou v Novo Zelandijo…pa me zanima če se kaj splača, da bi ji naročila?… senčila, lakci?…če mogoče katera iz lastnih izkušenj ve:) :parfume: :manicure: :lol1:

Profile photo of C-Bomb
    C-Bomb
    Član

Evo, jaz bi imela podobno vprašanje, samo za Avstrijo :) Kaj vse kozmetike se dobi pri njih, ki je mi nimamo?

Profile photo of Parisky
    Parisky
    Član

@c-bomb wrote:

Evo, jaz bi imela podobno vprašanje, samo za Avstrijo :) Kaj vse kozmetike se dobi pri njih, ki je mi nimamo?

Jaz sem malo prej prebrala o glitter gal… Drugače pa bu :/

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Bipa drogerija ima svojo znamko – tega mi nimamo. Potem Rimmel, Catrice (sicer lake imamo), Astor, Bobbi Brown, Isa Dora (več izbire) … To se na hitro spomnim. Sicer imajo res podobno kot mi.

Profile photo of C-Bomb
    C-Bomb
    Član

Se mi je zdelo da je nekak isto ja :unsure: Gosh imajo? Ker mi zmankuje barvice za oči :heart:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Gosha pa še nisem zasledila pri njih. Tudi v Nemčiji ne. :(

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

Imajo še MNY v dm-ih in drogerije Claire’s :yes:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Točno, to sem pozabila. Claire’s laki so meni ne najbljše kvalitete, imajo pa kakšne kul barve. Ostale dekorative še nisem sprobala. MNY pa imajo fajn senčila, laki so bolj boring odtenki zame.

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

Ja meni tudi niso bili všeč MNY, ne vem take čudne barve majo, tako kot tudi Miss Sporty :mistake:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ja, Miss Sporty so tudi hecni. Poceni znamka, ki bi bila lahko podoben hit kot Essence, a boring barve in nič sprememb. non stop isto. :roll: Barve pa … se moraš res potruditi, da ti je kakšna reč zanimiva. :lol1:

Profile photo of Parisky
    Parisky
    Član

Se strinjam glede Miss Sporty ampak vsake toliko pa imajo kakšen nov lakec :)
    Zadnjič sem celo 3 kupila :cheer:
    En je bil zelo (ok, no precej) podoben enemu zimskemu OPIju, en je bil indigo moder in tretji nek duochrome rdeč. Tako, da se da tu pa tam kaj najt :) :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

.. da se takoj spakirate v temo za lake :devil: :witch2:

Profile photo of Parisky
    Parisky
    Član

:whip:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

adieu :byby:

:lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ste prestavljene v novo temo :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico