JUICE BEAUTY – Oil Free Moisturizer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni JUICE BEAUTY – Oil Free Moisturizer

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Organic Juice Solution Of Pyrus Malus (Apple) Juice, Vitis Vinifera (White Grape) Juice, Punica Granatum (Pomegranate) Juice & Aloe Barbadensis Leaf Juice, Organic Cucumis Sativus (Cucumber) Extract, Organic Botanical Extracts Of Taraxacum Officinale (Dandelion) Leaf, Melissa Offficinalis (Lemon Balm) Leaf & Salvia Officinalis (Sage) Leaf, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Alkyl Benzoate, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Panthenol (Vitamin B5), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Organic Algae Extract, Organic Cera Alba (Beeswax), Ascorbyl Palmitate (V C), Ethylhexyl (Octyl) Palmitate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Pca, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Methylisothiazolinone, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Citrus Aurantium (Sweet Orange & Petitgrain) & Cinnamomum Camphora (Ho Wood) Pure Essential Oils.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila kot nagrado na nagradni igri.

Takrat me se ni zanimala naravna kozmetika, toda krema je prisla v uporabo sele ko sem porabila drugo torej v zacetku zime.

Sama kremica je pakirana v lepi embalazi, s pokrovckom na potisk, tako da je doziranje dokaj enostavno saj je steklenicka iz mehke plastike, tako da se jo stisne za lazje doziranje.

Vonj je izjemno intenziven, meni je bil sprva zelo motec. Sam izdelek ima vonj po zelo mocnih (koncentriranih) limetah. FUJ! Saj vem, opis je zelo obetaven, ampak vonj je prevec mocen da bi bil neinvaziven.

Krema je bolj tekoca, toda ravno zato je potrebno malce kreme za celoten obraz. Mogoce v velikosti graha, ker se krema izredno lepo maze. Krema je bele barve, med nanasanjem na obraz se hitro vpije, ce se je nanese prevec se delajo bele proge (od odvec kreme) in te ‘proge’ se tezje vpijejo. V bistvu se zacne peniti po tistemu, ko je nanesemo prevec.

Na moji mesani kozi se je dobro obnesla, ceprav me vedno ko si jo nanesem malce veze po obrazu (celotnem obrazu). Do sedaj mi ni naredila nobenih izbruhov, je pa pripomogla k izboljsanju teksture koze na obraz (vsaj mislim, nekaj je ze sprozilo). Uporabljala sem jo po toniku Garnier Essentials Fresh, ni bilo negativnih ucinkov.

Kozo mi navlazi, ceprav nimam obcuteka da bi naredila veliko, saj me veze.

Cene zal ne vem, na spletu sem videla da se prodaja za priblizno 28$ za 60ml. Na spletu sem videla da so prenovili pakiranje, saj moja nima pumpice, tako izgleda se bolj prirocna!

Kremice ne bom ponovno kupila, saj mi je vonj prevec invaziven.

4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremico sem kupila lani po splosnem navdusenju na sosednjem forumu.

Embalaza je lepa, prakticna plasticna steklenicka na potisk, doziranje je enostavno.

Sama krema je izredno lahke in redke strukture, razmaze se lepo, za nanos potrebujemo majhno kolicino in se izredno hitro vpije.

Uporabljala sem jo po essential care citrusnem toniku in kljub dobrim sestavinam se na moji mesani kozi ni najbolje obnesla, saj mi je bila ocitno premalo. Kozo mi je slabo navlazila in glede na to da ni hranljiva mi je niti nahranila ni. Ker me je po nanosu vedno zategovala, sem pred njo zacela nanasati se par kapljic jojobinega olja in v taksni kombinaciji se je obnesla bolje, tako da sem jo porabila do konca.

Ima mocan citrusni vonj, na katerega pa sem se hitro navadila.

Zanjo sem placala okoli 25USD, narocila sem jo na ebayu, cena glede na dobre sestavine sicer ni pretirana, vendar je sama ne bom vec kupila.

Priporocam za preizkus vsem z mastno do mesano kozo, vsem ostalim pa bo verjetno premalo vlazilna/hranilna.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico