JORDAN – Clean Between (Soft & Medium) zobna ščetka

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega zob in ustne votline JORDAN – Clean Between (Soft & Medium) zobna ščetka

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    * Dosežejo tista področja, ki jih običajna zobna ščetka ne more doseči.
    * Za 62 odstotkov bolje očiščeni prostori med zobmi.
    * Bolje očiščen prostor okoli in pod robom dlesni.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To zobno scetko imam ze par mesecev (dva, morda tri).

Pritegnila me je predvsem zaradi podaljsanih scetin, nikakor si pa nisem predstavljala da je tako dobra.

Izdelek dobimo v tipicni embalazi – plastika cez karton, vmes pa zobna scetka.
    Dobi se jo v dveh izvedbah, Soft ter Medium. Sama sem kupila obe, soft zase ter medium za dragega ker nisem bila prepricana kako mu bo vsec tako mehka zobna scetka.

Zobna scetka je izredno mehka ampak obenem trdna. Zobe zares dobro ocisti in ni groba do dlesni.
    Priznam da po uporabi te zobne scetke se nikakor nisem morala privaditi na navadne zobne scetke. So me vedno pikale in mi ranile dlesni.. Neverjetno!!

Sedaj je ne zamenjam za nic na svetu, saj mi izredno odgovarja. Vsec so mi tiste podaljsane scetine, saj pridejo med zobe in dobro ocistijo. Sicer nitkanje je se vedno potrebno, ampak so zobje definitivno bolj cisti.

Uporabljala sem jo s Sarakan zobno pasto (se je super obnesla) ter z neko Colgate zobno pasto katera se je z njo nenormalno penila. Penjenje mi nikakor ni vec vsec.

Embalaza je neprakticna, torej zobna scetka ni ravno popotniska. Toda za doma je krasna!

Cena je malo pod 3€, kar se mi za tako dobro zobno scetko zdi zelo malo. Nakup sem ze ponovila ter kupila eno se dragemu. Po umivanju zob sem ga vprasala kako se mu je zdela..
    Rekel je samo ‘WOW!’. V bistvu mu je bilo vsec, da je mehka in da dobro ocisti brez nadleznega drgjenja.

Nameravam preizkusiti se CuraProx zobne scetke, da bom lahko primerjala ampak do takrat te nikakor ne zamenjam.

5/5 ker je moja nova stalnica!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico