Joppa Minerals

Ta tema vsebuje 39 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Punce a kaj poznate to znamko? Mi jo je ena punca predlagala, menda imajo ful poceni mineralne reci :). In tudi polnoprekrivne pudre!!

http://www.joppaminerals.cwd-network.com/catalog/

Njihovi pudri & sestavine:

Full Coverage – For Normal-Acne Prone or Oily skin types. This formula includes Kaolin Clay which draws out impurities in the skin, absorbs oil and dries up acne and other skin irritations. Joppa’s Full Coverage foundation may be re-applied as a night treatment for acne sufferers. Ingredients: Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Sericite Mica, Iron Oxides, Kaolin Clay, Magnesium Stearate, Silica, May Contain Ultramarine Blue, Chromium Green Oxide

Soft Coverage
    – For Normal-Acne Prone or Oily skin types. Medium – Light Coverage that is very adjustable, depending on the amount used. A super light weight formula, great for any skin type. This formula includes Kaolin Clay which draws out impurities in the skin, absorbs oil and dries up acne and other skin irritations. Ingredients: Sericite Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Kaolin Clay, Magnesium Stearate, Silica, May Contain Ultramarine Blue, Chromium Green Oxide

Morning Dew Foundation – For all Skin Types. Our Morning Dew Foundation is a 2in1 bronzer and foundation. This formula offers medium-full coverage, includes silica to absorb oil and reduce the appearance of fine lines. A great foundation for all ages and skin types. Ingredients: Titanium Dioxide, Mica, Zinc Oxide, Iron Oxides, Silica, May Contain Ultramarine Blue, Chromium Green Oxide

Simple Radiance – For Normal – Dry or Aging Skin. Simple Radiance is our Silica Free formula (some may be sensitive to silica). This foundation formula has a creamier texture than out other foundations, making it very suitable for aging skin. A semi-matte formula that offers medium-full coverage. Ingredients: Titanium Dioxide, Sericite Mica, Zinc Oxide, Iron Oxides, Boron Nitride, Magnesium Stearate, May Contain Ultramarine Blue, Chromium Green Oxide

Kako se vam zdijo sestavinsko?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni se zdijo sestavine fajn :thumbsup:
    samo prva dva nista za suho kožo, ker vsebujeta glino

sem pa že slišala za to firmo

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ooo ful dobro! Drugi mesec grem v nabavo :).

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Simple Radiance je super za suho kožo. Edini puder s katerim mi je dovoljeno naličiti mojo mamo. :lol1:

Profile photo of Anamarija
    Anamarija
    Član

Mogoče katera ve kakšna je poštnina?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ja! Do 4. Februarja je zastonj (za nakupe nad 10$)! Potem imas pa dve opciji; prva za 5$, druga za 15$.

Profile photo of Anamarija
    Anamarija
    Član

O, super! To je pa ni drago. Hvala ti :flower2:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Totalno je super. Mislim cene so genialne, zato me prav muci kdaj bom lahko narocila :)!!!

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

Naslednji teden imam namen naročati nekaj samplov mineralnih senčk.
    Če se mi katera želi pridružiti pri naročilu naj me kontaktira na ZS.
    V bistvu je prostora še za nekaj malega(10$). :)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Jaz sem danes narocala.. sem mislila, da bi se katera pridruzila, ampak potem sem videla Lissino sporocilo :)

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

tigica, kako dolgo se čaka, da njihova pošiljka prispe v SLO?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ne vem, sumim da vsaj 14 dni? Bom porocala ko dobim, ker sem prvic preko njih narocala.

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

No, če se čaka samo 14 dni, potem je super.Ampak nekako dvomim. :P

Zadnjič je bila cena za sampel mineralne senčke 0.75$ za komad, danes je že 1$ za komad.
    Mislim??? :verymad: :ermm:

Mutni so.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem naročila, ko so imeli brezplačno poštnino, pa je prišlo v enem tednu.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Lissa jaz sem narocila uni setek 6 semplov. 2 pudra, 2 blusher, 1 finishing silk, 1 korektor.

Vse skupaj za 3,5$ + 3$ sample od podlage za korektor.

Gejba a en teden traja da pride? Superca!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico