Joico

Ta tema vsebuje 164 odgovorov, ima 25 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 2 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Mislim, da te teme še nimamo..

Moj prvi Joico izdelek je K-pak Intense Hydrator (hvala še enkrat very_berry :flower2: )

Preizkusila sem ga do zdaj že 2x in sem naravnost navdušena! Predvsem mi je všeč učinek, ki ga pusti na laseh-sploh med pranjem :thumbsup:
    Kot primer: pri cenejših balzamih je učinek mehkih las najprej sicer enak, po daljšem izpiranju pa to izgine-pri temu pa je učinek res konstanten :cheer: Lasje se res lepo dajo s prsti prečesati (so prav sluzasti :lol1: -v pozitivnem smislu) med izpiranjem-kar mi pri ostalih nikoli ni uspelo..
    Po sušenju pa so konice veliko bolj nahranjene in tudi mehkejše(lasje niso toliko krepasti), kot pri ostalih izdelkih-res zanimivo, ker lasje niso nič kaj bolj obteženi.. se mi zdi, da so celo manj kot pri kakšnih cenejših izdelkih.. Če se konice res počasneje izsušijo pa moram malo bolje stestirati in poročam-se mi pa že zdaj zdi da je nekaj na tem :yes:
    Uff še poraba ja-jaz ga porabim vsaj 1/3 manj kot ponavadi potrebujem za svojo količino las :dance1:
    Edina negativna stvar je vonj-sem brala po netu ocene in je ena napisala, da smrdi po mešanici banan in bruhanja :mistake: :lol5: ..mene vonj pravzaprav spominja na neke antibiotike iz otroštva, ki so enako smrdeli in imeli res okus po banani :lol1:

Ok sama sem recimo kar stroga glede vonjav in mi velikokrat kaj ni všeč zaradi vonja ampak glede na to, da izdelek vohamo res le kratek čas-mogoče ob izstiskavanju in rahlo še ob spiranju se mi to ne zdi tako pomembno-saj ni parfum, ki bi ga dalj časa vonjali :cool:

Izdelek že zdaj ful priporočam puncam s podobnimi težavami (tanki, suhi, uničeni lasje), ker me je res navdušil :thumbsup:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tole prebirati je prava poezija. Mikavno, res.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz sem ravno danes dobila paketek z Joico zadevicami :3party:
    – K-pak shampoo repair damage
    – k-pak deep-penetrating reconstructor treatment for damaged hair
    – k-pak split end mender
    – k-pak leave-in protectant to prevent damage

Sem seveda si morala takoj lase oprat in vse preizkusit :lol1: Zaenkrat sem navdušena :thumbsup: Kako pa se bo na daljši rok obneslo pa bom videla :yes:

darksome
    Član

Hvala Maestra :silly: ok, moram priznati, da je to prvi tovrstni izdelek v moji lasti in sem zato čisto navdušena :sendlove:

Lyra-sliši se mikavno, itak :drool: :)) , če ti kaj ne bo všeč se pa priporočam :devil:

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Jaz sem navdušena nad njihovim vijoličnim šamponom za blond lase. Porabi se ga minimalno in res ubije rumen ten. Super je :D:

Np Darksome :hug:

Darksome – res dobra in kvalitetna ocena izdelka :wink1: .
    Nimam kaj dodat, tudi sama sem imela podobne izkušnje s tem balzamom… Resnično omehča in nahrani (kar opazimo med spiranjem, ker se, tako kot je omenila d. ne ‘izpere’), kljub temu pa las ne obteži… Edino vonj je bil meni simpatičen – po čokoladnih ‘bananicah’ ali bananinem sladoldeu :lol1: , amapk vsak ima svoj okus…

darksome
    Član

:flower2: hmm..nevem mene vonj res vedno spomni na tisti antibiotik in mi verjetno zato ni všeč :naughty: , bom preizkusila nov pristop-ko bom ga uporabljala bom mislila na te čoko bananice, ker ji obožujem :)) – mogoče bo pa pomagalo :silly:

Joj, sam da se ti ne bodo pol še čoko banance zagravžale :lol1: .

darksome
    Član

:lol1: ne ne, njihove ljubezni do njih mi pa nihče ne more vzeti :tongue2:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

kje pa kupujete (naročate) joico? :roll:

Na lookfantastic.com imajo včaih dobre ponudbe (kakšne pakete ali 0,5L embalaže dvojčkov). Ali pa pobrska malo po netu in naročik, kjer imajo ugodno ponudbo in pošiljajo v slo. Pri nas mislim, da se sigurno ne splača :no:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

tenkju FlowerPower :flower2:

u bistvu sem se zagledala samo v vijoličen šampon :blush2: mogoče veš kakšne so kej cene pri nas za tega?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ponavadi enkrat visje kot prek neta :devil:

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

katera zadeva bi bla pa za zaščito pred fenanjem in likanjem dobra? katera že kaj poskusila mogoče?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem videla da v nekem frizerskem salonu v BTCju (hala A?), imajo Joico izdelke. Ne vem kaj tocno sem gledala, ampak nekaj malega je imelo ceno 24€.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico