JOHNSON´S – baby bedtime oil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože JOHNSON´S – baby bedtime oil

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tropicana
    tropicana
    Član

No tako, jaz imam to olje doma za otroka in me zanima ali je primerno za eno letnika.

Sestavine:

– paraffinium liquidum
    – isopropyl palmitate
    – parfum

vir

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz ti tega olja ne bi svetovala- večino tega olja predstavlja tekoči parafin, ki nima nobene hranilne vrednosti za kožo, je tudi ena bolj poceni sestavin; obnese se v kakšnih zaščitnih kremah, ker zaradi tankega filma, ki ga pusti na koži (okluziven efekt), ščiti kožo pred zunanjimi vplivi.
    Za nego pa raje uporabi olje, ki bo namesto paraffinum liquidum vsebovalo rastlinska olja, lecitin..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nina – bi lahko napisala tudi kaj na temo olj? :flower1: Zanima me katera so res učinkovita.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

bom kaj bolj obsežnega napisala glede olj in maščobnih sestavin v olju..lahko da že danes, če ne pa najkasneje jutri :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

:D:
    Super si!

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker imam res probleme s suho kožo po telesu sem poskusila tudi to otroško olje.

Z njim sploh nisem bila zadovoljna. Je slabši kot vsa druga otroška olja. Zvečer sem ga nanesla na vlažno kožo po tuširanju, vendar sem imela že zjutraj kožo zelo suho in so se videle prav luske.

Pozitivna stvar je vonj, ki mi je bil zelo všeč.

Splošna ocena:
    2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico