JOHN MASTERS ORGANICS – Zinc&Sage shampoo with conditioner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi JOHN MASTERS ORGANICS – Zinc&Sage shampoo with conditioner

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

JOHN MASTERS ORGANICS – Zinc&Sage shampoo with conditioner

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale šampon sem imela kar dolgo časa na wish listi, pa sem si ga končno privoščila.

Je v bistvu šampon in balzam za lase v enem, kar je za moje lase, ki skorajda več ne prenašajo balzamov in mask (vse mi pade dol) super in dovolj hranljivo, za kake bolj zahtevne lase pa bo vseeno treba dat gor še kak balzam ali masko.

Šampon diši po sladki karameli. Jaz načeloma karamel videt ne morem, kaj šele vohat, tale šampon mi pa blazno diši, tko da očitno ima tudi neko ne-karamelno noto :lol1:

Glede na to, da sem preizkusila že nekaj naravnih šamponov in so se vsi precej slabo penili, sem tudi pri temle pričakovala nekaj podobnega, a sem se motila. Šampon se krasno peni! Jaz ga dam na lase 2x in drugič se ustvari krasna pena – seveda ne taka kot pri kakem Pantene šamponu, ampak zadovoljiva in krasna za umivanje las (medtem ko sem si ob Essential Care zeliščnem šamponu populila in potrgala skoraj vse lase, ker se šampon ni nič penil in se je vse vozljalo).

2x sem ga uporabila brez balzama, pa mi je lase lepo očistil, tudi volumen mi je naredil, menda se tudi vonj obdrži (sem dobila pohvalo, da mi lasje lepo dišijo, čeprav jaz seveda nisem vohala ničesar več), je pa med umivanjem ta karamelni vonj prava aromaterapija.

Imam tudi težave z razdraženim in srbečim lasiščem, pa ugotavljam, da mi ga ta šampon lepo pomiri. Bom videla na dolgi rok, kako bo s tem.

Zdaj ga uporabljam v kombinaciji z Citrus&neroli detanglerjem, katerega sem kupila bolj iz radovednosti kot iz potrebe (saj je bil že cinkov šampon dovolj), a je kombinacija postala nepogrešljiva :thumbsup:

Edini minus je previsoka cena, kar pa mu oprostim, ker mi je res všeč. Tako bom vsaj porabila en šampon do konca, preden si kupim drugega, sicer mi pa v kopalnici stoji 5 šamponov za 3eure, vsi neporabljeni in nič kaj navdušujoči :lol1:

Priporočam :thumbsup:

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico