JOHN MASTERS ORGANICS – Vitamin C Anti-Aging Face Serum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega JOHN MASTERS ORGANICS – Vitamin C Anti-Aging Face Serum

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka: Brilijantna mešanica skrbno izbranih, izjemno močnih antioksidantov, skrbi za učinkovit boj proti staranju kože. Sestavine v serumu poskrbijo za maksimalno vlaženje, antioksidativno delovanje ter proizvodnjo prokolagena.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Odličen izdelek s kvalitetnimi sestavinami. Uporabljam ga že dva tedna in moja koža ga obožuje. Se krasno in takoj vpije in pusti mehko kožo. Ponoči ga uporabljam kar samostojno in mi je čisto dovolj. Cena je sicer malce visoka, vendar za take sestavine brez težav odštejem tudi kak euro več.

Moja ocena: 5

Profile photo of katka3
    katka3
    Član

Izdelek uporabljam že kakšne 3 tedne in mi ni povzročil nobenih mozoljev oz. poslabšanj kože, čeprav imam dokaj občutljivo kožo (sem bila sicer malce skeptična zaradi vsebnosti eteričnih olj). Uporabljam ga samo zvečer pred spanjem in mi je dovolj za nego pred spanjem. Serum se zelo hitro vpije in ne pušča sledi, koža ga prav posrka in je potem krasno mehka in nežna. Mislim, da je cena izdelka v Sloveniji kar zasoljena, sama sem ga zelo ugodno kupila v tujini.
    Ocena: 4

Profile photo of nala
    nala
    Član

Da podam še svojo oceno…izdelek uporabljam mesec dni in sem z njim zelo zadovoljna. Uporabljam ga večinoma zvečer, pred spanjem, včasih na lica dodam še kapljico arganovega olja. Zelo lepo se razmaže in takoj vpije, meni tudi zelo lepo diši. Že po dveh tednih sem opazila izboljšanje kože, bolj je enakomerna, ne sveti se in je brez mozoljev. Cena zagotovo ni nizka, vendar mislim, da je izdelek vreden vsakega evra.

Ocena: 5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale serumček uporabljam približno en mesec – za nočno nego. Vonj je svež, limonast, precej močen, a prijeten. Struktura je malo lepljiva, a ker je serum precej redke konsistence, se hitro vpije. Meni zvečer samostojno ni dovolj vlažilen in ga uporabljam pod kremo (z EC vrtnično se super obnese), verjetno pa bi mi bil poleti, ko imam bolj mastno oz. mešano kožo, povsem dovolj tudi samostojno.

Po enem mesecu uporabe se mi zdi, da imam dejansko bolj enakomerno polt in zjutraj je koža bolj sveža kot ponavadi. Mozoljev pa tudi meni ne povzroča.

Poraba je majhna – en potisk na pumpico mi zadostuje za cel obraz, tako da kar traja.

Embalaža je zelo šik, rjava steklenička s pumpico, ki deluje brezhibno.

Meni je zelo všeč – zaradi dobrih sestavin in prijetnega občutka, si ga gotovo še kdaj privoščim.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico