JOHN MASTERS ORGANICS – Citrus&Neroli detangler

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Balzami JOHN MASTERS ORGANICS – Citrus&Neroli detangler

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

JOHN MASTERS ORGANICS – Citrus&Neroli detangler

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Načeloma za lasno kozmetiko nisem pripravljena odšteti toliko denarja, ampak k nakupu detanglerja me je prepričalo to, da naj bi bil primeren za vse tiste, ki jim balzami obtežijo lase, saj naj bi bil zelo lahek. In vonj…mmm, ta je bil tista pika na i, zaradi katerega se mu nisem mogla upreti – diši po svežih citrusih, nič sintetičnega ali osladnega ni v njem.

Balzamov in mask že nekaj časa skorajda ne uporabljam, sploh pa ne pri vsakem pranju, ker mi sicer lasje že po nekaj urah padejo dol…nobenega volumna, nobene oblike nimam.

Detangler zdaj uporabljam po vsakem pranju (kombiniram ga z JMO Zinc&Sage šamponom), gor ga pustim ene 10 min (čeprav na embalaži piše 1-3min) in sperem (lahko se ga pa tudi pusti na laseh)
    Že ko ga dam na vlažne lase, jih lahko v trenutku razčešem :thumbsup: po uporabi pa so lasje tako mehki :scared: in nič obteženi!

Nedolgo nazaj sem bila čist obupana nad svojimi predolgimi lasmi in sem se že odpravljala k frizerju, zdaj pa v njih prav uživam, ker prav lepo izgledajo!

Zelo priporočam v bistvu za vse tipe las – tiste, ki vam običajni balzami preveč obtežijo lase, ga izperite, tiste, ki rabite bolj hranljivo nego, pa ga pustite na laseh :thumbsup:

čista destka :thumbsup: aja, petka no :lol1:

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico