Izobraževanje za vizažista in kozmetičnega tehnika

Ars Cosmetica Forum SPLOŠNE TEME O KOZMETIKI SPLOŠNE KOZMETIČNE TEME Izobraževanje za vizažista in kozmetičnega tehnika

Ta tema vsebuje 84 odgovorov, ima 28 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 4 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kajk pravzaprav potrebuješ, da se lahko lotiš takšnega dela? Mene to že nekaj časa muči…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Se bom pozanimala pa ti sporočim – sem se ravno zadnjič pogovarjala…mislilm, da rabiš neko parmesečno izobraževanje, da pridobiš ta naslov..

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem gledala ze par let nazaj, tako da ne me drzat za besedo ampak kolikor se spomnim gre za izobrazevanje, je pa predvsem cena kar visoka (takrat je bilo okrog 600.000sit) da dobis tisto licenco :scared:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uff, kr zasoljeno
    Nina, daj se pozanimaj, prosim :flower2:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Tole sem našla: Kozmetična šola Zavoda AI, 200-urno izobraževanje za vizažiste, cena 1550 €. Verjetno je še kaj takih oz. podobnih izobraževanj.
    Ampak izobraževanje samo najbrž ni dovolj, če človek nima razvitega nekega estetskega čuta, občutka za barve, skladnost (npr. polti, oči, las…) ipd.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

takrat ko sem gledala je bilo samo eno taksno izobrazevanje po katerem si potem pridobil licenco, zdaj pa ne vem kako je :P

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Jaz glede tega zavoda Al nisem slišala še nobenega pozitivnega mnenja. Lani na tekmovanju iz ličenja so pa tudi njihove učenke naredile takšna make upa da smo se jim me še en lep čas smejale :no: tako da ne priporočam.
    Je pa dovolj če narediš tečaj vizažista in dobiš ta naziv. Potem pa je potrebno pokazati nekaj talenta in to je to.

anncheek
    Udeleženec
    Kristina
    Udeleženec

@anncheek wrote:

Jaz glede tega zavoda Al nisem slišala še nobenega pozitivnega mnenja. Lani na tekmovanju iz ličenja so pa tudi njihove učenke naredile takšna make upa da smo se jim me še en lep čas smejale :no: tako da ne priporočam.
    Je pa dovolj če narediš tečaj vizažista in dobiš ta naziv. Potem pa je potrebno pokazati nekaj talenta in to je to.

Dala sem zgolj kot informacijo, ki jo je našel google, sama itak nimam nikakršnih izkušenj s tovrstnim izobraževanjem. Je pa iskala hčerka, če bi se slučajno odločila še za kakšno izobraževanje (če s svojo diplomo ne bi dobila službe :( ) in ker jo ličenje zelo veseli in tudi dobro obvlada.

anncheek
    Udeleženec

Kristina nisem mislila nič slabega, ampak ko si omenila ta zavod sem podala samo svoje mnenje.
    Drugače pa tudi tvoji hčerki priporočam da se ne odloči za njih.

Kristina
    Udeleženec

anncheek, saj se razumeva :wink1: .
    Hčerka se bo/bi pa itak dobro pozanimala, ker denarji pa niso majhni, nikjer v teh zavodih ipd. (Po moje je sploh bolje, da vpiše kakega podiplomca.)

anncheek
    Udeleženec

To pa je res.
    Sicer sem pa mnenja da če jo to veseli in če obvlada ji ni potrebno imeti potem kakšnega tečaja.
    Le kontaktirati mora prave osebe, ker če pokaže talent in smisel res ne bojo gledali na to ali ima kakšen ta tečaj ali ne.
    Vsaj jaz tako mislim, bi raje imela da bi me ličila ena ki to zna in ne ena ki ima pač ta naziv in nima pojma..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kakšne so pa zakonske zahteve za opravljanje poklica? Močno dvomim, da jih ni.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sigurno rabiš neko izobraževanje in neko potrdilo…če imaš še toliko talenta in smisla

anncheek
    Udeleženec

Mislim da je dovolj kar tečaj za vizažista, da dobiš naziv vizažist.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico