Izdelki za po sončenju

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA KOZMETIKA ZA SONČENJE Izdelki za po sončenju

Ta tema vsebuje 57 odgovorov, ima 22 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 3 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Lani sem uporabljala tale Hawaiian tropic Aftersun body Balm in še letos ga bom, ker ga imam še pol. Meni je bil super za po sončenju – lepo je pomiril kožo, jo nahranil, pa še diši čudovito. Pa občutno lepšo barvo brez luščenja sem imela

vir

Nina, kakšne se ti zdijo sestavine?
    Aqua, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Aloe barbadensis, Paraffinum liquidum, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Triethanolamine, Butyrospermum parkii, Cocos nucifera, Parfum, Benzophenone-4, Methylparaben, PEG-75 Lanolin, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Silica, Propylparaben, Hydrolyzed Collagen, Imidazolidinyl Urea, Theobroma cacao, Plumeria acutifolia, Magnifera indica, Psidium guajava, Carica papaya, Passiflora incarnata, Colocasia antiquorum, Panthenol, Amyl Acetate, Riboflavin, Benzyl Alcohol, CI 19140.

in kaj uporabljate ve?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tisti BB, ki je trenutno pri meni v uporabi. :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni je pa BB poleti ob najhujši vročini premasten (razen za noge do kolen)…pa še zadeve morajo po kokosu dišat :blush1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

lani sem uporabljala TBS losjone, vsako leto kupim tudi bepanthen, zvecer kaksno nemastno olje oz. taksno ki se hitro vpije, za podplate pa obvezno kaj ful ful hranjivega (sol, vrocina, kamni itd. naredijo svoje)

Profile photo of ally
    ally
    Član

@nati wrote:

meni je pa BB poleti ob najhujši vročini premasten (razen za noge do kolen)…pa še zadeve morajo po kokosu dišat :blush1:

Joj, ko sem jaz lani poleti prvič uporabila BB, je kar teklo z mene vse – kriza… :no:
    Tako da ga poletii uporabljam samo zvečer, po jutranjem tuširanju ali čez dan pa nikoli več :no:

Sicer sem pa uporabljala že Hawaian Tropic Aloe vero gel, pa se me je zdel ok, razen tistega lepljivega filinga… KAj bo padlo letos, pa ne vem…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz imam čez dan SPF, zvečer pa BB čez suhe predele. Kaj posebnega za pomiritev niti ne potrebujem, ker nimam opeklin, stuširam se takoj, ko pridem iz vode …

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@nati wrote:

Lani sem uporabljala tale Hawaiian tropic Aftersun body Balm in še letos ga bom, ker ga imam še pol. Meni je bil super za po sončenju – lepo je pomiril kožo, jo nahranil, pa še diši čudovito. Pa občutno lepšo barvo brez luščenja sem imela

vir

Nina, kakšne se ti zdijo sestavine?
    Aqua, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Aloe barbadensis, Paraffinum liquidum, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Triethanolamine, Butyrospermum parkii, Cocos nucifera, Parfum, Benzophenone-4, Methylparaben, PEG-75 Lanolin, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Silica, Propylparaben, Hydrolyzed Collagen, Imidazolidinyl Urea, Theobroma cacao, Plumeria acutifolia, Magnifera indica, Psidium guajava, Carica papaya, Passiflora incarnata, Colocasia antiquorum, Panthenol, Amyl Acetate, Riboflavin, Benzyl Alcohol, CI 19140.

in kaj uporabljate ve?

Dišeč..vendar sestavinsko bolj slab..

Za letos še nisem zbirala in gledala izdelkov..pri meni je nujno, da vsebuje aloe in vitamin E..in seveda ostale okej sestavine..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nina, samo slab ali tudi škodljiv?

SunDance ima tudi en dober losjon za po sončenju, mislim da ima aloe vero celo na prvem mestu. Ampak na meni je tako lepljiv da je groza…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

MIslim, da je Sundance celotna linija malo (ali večinoma :) ) spremenila sestavine – balzam za občutljivo kožo več ni okej..na drugem mestu je alkohol, ki je v izdelkih po sončenju res nepotreben oz. nezaželjen :mistake: Navaden balzam pa nima ravno ugodnih konzervansov in ima premalo aloe..
    Tudi ostali izdelki za po sončenju od Sundance niso ravno super – še najboljša je krema, SESTAVINE:
    Aqua
    Aloe Barbadensis
    Cyclopentasiloxane
    Glycerin
    Dicaprylyl Ether
    Propylene Glycol
    Cocoglycerides
    Cetearyl Ethylhexanoate
    Panthenol
    Tocopheryl Acetate
    C14-22 Alcohols
    C20-22 Alkyl Phosphate
    Saccharide Isomerate
    Cetearyl Alcohol
    Ethylhexylglycerin
    C20-22 Alcohols
    Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
    C12-20 Alkyl Glucoside
    Rosmarinus Officinalis
    Medicago Sativa Extract
    Helianthus Annuus
    Xanthan Gum
    Phenoxyethanol
    Sodium Citrate
    Methylparaben

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Katerega pa priporočaš, da je sestavinsko OK in pa dokaj zmerna cena??

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

To bom pa mogla še malo v izvidnico :police: …kar ni sestavin na netu ali pa jih nimam pofotkanih ne morem komentirat :evilpaper: :wink1:

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Včeraj sem gledala sundance apres spray za moške, vendar se nekako ne spoznam preveč, samo mislim, da ima kar dobre sestavine, za vonj pa ne vem, je verjetno res bolj moški. Mislim, da nima alkohola, pa aloe ima nekje na prvih mestih. Če ga je katera že kupila, prosim, če lahko prepiše sestavine :flower2:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz imam doma Sundance Apres Lotion (modra flaška).

Ingredients: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL STERATE, TOCOPHERYL ACETATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PANTHENOL, BISABOLOL, LAURYL GLUCOSID, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEDRATE, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM.

Nina, kaj praviš na te sestavine?

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Kako se vam zdi pa ta od Avene izdelek za po sončenju?

Hvala!

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

@tassa wrote:

Jaz imam doma Sundance Apres Lotion (modra flaška).

Ingredients: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL STERATE, TOCOPHERYL ACETATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PANTHENOL, BISABOLOL, LAURYL GLUCOSID, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEDRATE, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM.

Tassa, to je prav ta za moške??

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico