Izdelki z aloe vero

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Izdelki z aloe vero

Ta tema vsebuje 54 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem vedela, da sem nekje videla 100% aloe vero. :link:

TOLE tudi zgleda zanimivo.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Aloe Vera Gel (10% polysaccharides), Glycerin, Bisabolol, Allantoin, Chamomile, Comfrey, Sweet Clover Leaf, Sea Algae, Sodium Carbomor, Bladderwrack, Cucumber, Ginseng, Ginkgo Biloba, Sodium PCA, Polysorbate 20, Methylparaben, Propylparaben, Lavender Oil?
    VIR

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Aubrey Organics – Pure Aloe Vera Gel:
    Organic Aloe Vera, Aubrey’s Preservative (Citrus Seed Extract, Vitamin E).
    VIR

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Glede Citrus Seed Extract – si mogoče kje slučajno zasledila, kaj v tem ekstraktu naj bi delovalo kot konzervans?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kolikor sem brala globalne debate, je to do onemoglosti predelan en del rastline. Bom pogledala, če sem si slučajno shranila link.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz imam pa tega in je vsestransko uporaben … čeprav najbolj pri kakih pikih, oteklinah ali opeklinah.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Tegale imam pa jaz, sem ga kupila ker je bil zelo poceni. Samo je nekam čudno pacast, se kar svaljka po koži :scared:

Če katero sestavine zanimajo:
    Aloe Barbadensis Gel, Aqua, Glycerin, Glucose, Panthenol, Allantoin, Chondrus Crispus Extract, Lactic Acid, Biosaccharide Gum-1, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine so dobre…je pa pri gelih z aloe vero po mojih izkušnjah svaljkanje in manjša lepljivost kar pogosta.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

tudi meni se zdi, da so nasplosno vsi izdelki z aloe vero (oz.tisti, ki jo ne vsebujejo zanemarljivo malo) dokaj lepljivi. Sem imela poleti en 90%gel, za pomiritev koze, pa mi je bilo tako grozno v tisti vrocini ko sem se namazala, da sem sla takoj nazaj pod tus :devil:

Profile photo of Coco
    Coco
    Član

Kje se pa dobi izdelke Body& Soul? Sem jih že nekje videla, pa se ne spomnim. :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

To je Mullerjeva blagovna znamka.

Profile photo of Coco
    Coco
    Član

Hvala. :)

Profile photo of Coco
    Coco
    Član

Kaj pa Aloe vera ESI?

Sestavin ne najdem, našla sem sicer ene, pa vsebujejo parabene, tega
    pa v tisti, ki sem jo jaz imela eno leto nazaj ni.. :ermm:
    edino če so kaj spremenili…

druga sestavina je bila acrylates/C10 -30 alkyl acrylate crosspolymer, me zanima če je to slabo, nekje sem prebrala da koža po njej ne diha?? :ermm:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nina doma imam aloe vero (rozo) pa me zanima ce bi bilo ok da odrezem list, stisnem sok in namazem, kaj mislis?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Če ti lahka jaz odgovorim, jap bilo bi super pri kakšnih opeklinah ali pikih insektov.
    Drugače pa odrežeš list in ga prerežeš požez na dva tanka dela in sok se bo kar začeu cedit.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico