Izdelki Tigi

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of FlowerPower FlowerPower 5 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Eno vprašanjce:

a bi katera z mano delila tole akcijo:

Jaz bi imela Manipulator (ker je ta velik), antistatične kremice pa ne rabim, ker imam čisto kratke lase. Če bi katera kremico, razdeliva strošek na pol (skupaj 26 EUR oz. 13 EUR za vsak izdelek)

Kremica je sicer v redni prodaji 100-mililitrska in stane 19 EUR, v akciji je 150-mililitrska in bi stala 13 EUR.

Še o kremici:
    After-Party

Krema za zgladitev in lesk las

Izredno lahka krema bo preprečila nastajanje naelektrenih las. Obnovi in poživi lase ter jim da svilen in sijoč izgled. V trenutku boste pripravljeni na nadaljevanje zabave!
    vir

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Že nekaj časa sem iskala Headbanger vosek v spreju in v salonu so mi rekli, da ga ne dobijo več. Zdaj sem šla malo na ebay gledat in našla ok ponudbo a sta 2 v paketu, jaz pa ne rabim dveh tako da me zanima če bi mi se katera pridružila? Na osebo bi prišlo 14,50 USD oziroma nekih 11 eur.
    To je ta izdelek…http://www.tigi-haircare.com/tigi-bedhead/headbanger.html
    Če bo katera hotela naj mi pošlje prosim ZS! ;) Hvala

Profile photo of Kanna
    Kanna
    Udeleženec

Tigi je spremenil ne le embalažo, ampak tudi sestavine in ime Dumb Blonde balzama, pa me zanima, če je že katera prizkusila novo verzijo, t.j. TIGI Bed Head Colour Combat Dumb Blonde Conditioner. Razmišljam o nakupu, ker mi je prejšnja verzija balzama zelo ugajala in nisem prepričana, če se lahko na nov balzam tudi zanesem…

Za info sestavine prejšnjega (starega) balzama:
    Water (aqua), Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Trimethylsilyamodimethicone, Hydrolyzed Wheat Protein, Polysorbate 60, Glycerin, Panthenol (Pro-Vitamin B5), Sodium PCA, Keratin Amino Acids, Glycine Soja Protein (Soybean), Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Fragrance, Methylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Yellow 5.

Še sestavine novega balzama:
    water, stearyl alcohol, cetyl alcohol, amodimethicone, dimethicone, behentrimonium chloride, cetearyl alcohol, quaternium-95, polyquaternium-37, parfum, polysorbate-60, polyquaternium-55, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, hydrolyzed wheat protein, sodium PCA, sodium lactate, arinine, phenoxyethanol, aspartic acid, PCA, magnesium nitrate, polysilicone-15, glycine, chenopodium ambrosioides extract, alanine, isopropylparaben, isobutylparaben, hydrolyzed soy protein, serine, valine, proline, threonine, isoleucine, butylparaben, methylchlorosiothiazolinone, magnesium chloride, phenylalanine, histidine, methylisothiazolinone, helianthus annuus (sunflower) seed extract, methylparaben, propylparaben, benzyl alcohol, limonene, linalool, CI 14700 (red 4), CI 19140 (yellow 5).

In še vprašanje za tiste, ki se spoznate na sestavine: a novi balzam še vsebuje keratin? :think:

Profile photo of josephine
    josephine
    Udeleženec

tule :yes: Saša, sej nisem vidla, da je tvoj prispevek že 2 leti star :lol1:

pa vseeno je dobra akcija :silly:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Josephine, vseebno hvala za pomoč :flower2:
    V bistvu žvečilko še vedno uporabljam, za tole akcijo, ki si jo nalepila, pa sicer vem, vendar sem se zadnjekrat, ko mi je zmanjkovalo žvečilke, taaakoooo dolgo obotavljala z naročilom, da sem jo enostavno morala kupiti v Sloveniji :lol1:

Pa sem sicer tudi kar dobro finančno prišla čez: za 16 EUR sem dobila 2, sicer pa stane ena 13,50 EUR :)

Kanna Žal je kolikor sem na hitro pregledala sestavine stari Dumb Blond kar precej bolj kvaliteten (vsaj glede na sestavine) kot nov Colour Combat Dumb Blonde. Ampak včasih je pa učinek in izgled las lahko tudi ravno obraten in še lepši :think: , mislim, da mora vsak sam poizkuit in ugotovit kaj mu na njegov las najbolj usterza.

Star balzam tako vsebuje metasulfate, vlažilce in silikone, tudi proteine in nekaj keratina, šele nato parfum in barvila (čisto prti koncu), medtem ko nov vsebuje na začetku bolj ali manj le včažiilce in silikone (naredijo lep ‘izgled’ las), vendar zelo hitro tudi parfum, kateremu sledi še nekaj proteinov, čisto pri kncu še nekaj minimalnega olj. Na razne parabene ipd. se žal ne spoznam, lahko da je boljši iz tega vidika. Vendar za ‘dolgoročno’ obnovo las se mi (je) zdel star bolj kvaliteten, tale nov pa po vsej vrjetnosti nudi leši trenuten efekt. (keratina pa pri novem nisem zasledila)…

Morda ti priporočam, če poizkusiš izbrskat še kak ‘big size’ dvojčke na kakšni tuji internetni strani ali ebayu, če veš, da ti je star odgovarjal. Lp, :wink1:

Profile photo of Kanna
    Kanna
    Udeleženec

Hvala FlowerPower za izčrpno razlago in hiter odgovor! :sendlove: :flower2: Sem pohitela poiskati staro različico balzama, tako da je že naročen (750ml). :wink1:

Ni problema! (ps:pomoje je bila tvoja odločitev – :thumbsup: )

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico