Izdelki Alverde (dm)

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Izdelki Alverde (dm)

Ta tema vsebuje 235 odgovorov, ima 38 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Alverde izdelki, ki so na Öko-Testu dobili oceno “zelo dobro”:

Balzam za ustnice Calendula

Dnevna krema Passionsblume

Vlažilni losjon Aloe Vera

Tonirana dnevna krema Mandel

Krema za okoli oči Augentrost

Dnevna krema za suho kožo Wildrose

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Od zgoraj naštetih sem sprobala losjon Aloe vera pa se pri meni ni obnesel :neutral: . Na začetku, kakšen teden, je bilo vse super (občutek na koži je bil dober, imam mešano kožo in mi ni puščal mastnega filma- čez dan sem se sicer začela malo svetit) potem pa so se mi po celem obrazu spustili majhni beli mozoljčki, ki so po prenehanju uporabe izginili.

Profile photo of Andreja
    Andreja
    Udeleženec

Jaz imam pa zgornji balzam za ustnice in ga moram kar pohvalit. Fajn je za moje stalno izsušene ustnice, sploh pozimi. Edino vonj mi ni najbolj všeč.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Meni je vlažilni losjon Aloe Vera kar odgovarjal…nisem opazila nobenega poslabšanja, kakega vidnega izboljšanja pa tudi ne.

Uporabljam tudi kremo za okoli oči Augentrost. Je dokaj mastna po konsistenci, vendar se hitro vpije. Pa kar traja in traja…hm, preden jo porabim, ji bo že potekel rok trajanja. :scared:

Odstranjevalec OM v obliki balzama z ognjičem mi je tudi v redu…imam pa še piling iz marelice – Peeling Aprikose, ki je pa tako nežen, da ga uporabljam kar dva do trikrat na teden.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@nejka wrote:

Uporabljam tudi kremo za okoli oči Augentrost. Je dokaj mastna po konsistenci, vendar se hitro vpije. Pa kar traja in traja…hm, preden jo porabim, ji bo že potekel rok trajanja. :scared:

..to se mi zdi, da je problem pri vseh kremah za okrog oči..da ne porabiš do preteka roka. Jaz jih zaradi tega bolj obilno nanašam oz. ne šparam z njimi :dance3:

@nejka wrote:

..imam pa še piling iz marelice – Peeling Aprikose, ki je pa tako nežen, da ga uporabljam kar dva do trikrat na teden.

Jaz bi raje kar enkrat do dvakrat :lashing:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Se ti zdi, da je preveč trikrat? :blush1:
    Prav, om upoštevala raje kar tvoj nasvet :kiss4:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Pri mehanskih pilingih so delci hitro lahko pregrobi za pogosto uporabo (sploh na dolgi rok), čeprav na koži tega ne občutiš..če je hidrolipidni plašč preveč poškodovan, težje opravlja svoje zaščitne funkcije.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz sem strašno zadovoljna z Aloe vera fluidom in z mareličnim pilingom. res, super izdelka za mojo kožo. sploh aloe vere ne morem prehvalit…skoraj nobena druga krema mi ne ustreza

zadnjič sem kupila pa še mandljevo tonirano kremo, me zanima kako se bo obnesla…še ni bilo priložnosti preizkusiti

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Kakšno kožo pa imaš?..me malo zanima, da lahko primerjam..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

(z)mešano :)

v bistvu mam mastno kožo s suho povrhnjico. tko da moram zelo pazit na zadeve, ki mi mašijo pore, poleg tega pa moram imet kremo dovolj vlažilno, da nimam kakih luskic po obrazu

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Aha..no, jaz imam samo mešano :)) , nagnjeno k mašenju por, pozimi na nekaterih mestih normalno do suho- in mi alverde kreme za obraz ne ustrezajo :no: ..super, da se ti obnese :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

zanimivo…pa imava očitno še kar podobno kožo

meni pa recimo Lusheve kreme nikakor ne odgovarjajo

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Od Lusha sem imela samo dve kremi za obraz kot testerja..pa mi tudi nista bili uredu.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

katero kremo pa uporabljaš? ok, da ne bom čist OT, grem iskat temo :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem ti odgovorila v temah: Dnevna krema in Nočna krema :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico