Izbor najboljšega ČISTILNEGA GELA/PENE

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Izbor najboljšega ČISTILNEGA GELA/PENE

Ta tema vsebuje 30 odgovorov, ima 19 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of gemima gemima 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Prosim, če v tej temi napišete najljubši čistilni gel/peno. Tisi, ki se vam trenutno zdi naj, h kateremu se bi ponovno vrnili, za katerega lahko rečete, da je bil res dober nakup..
    V prvi vrsti upoštevajte kvaliteto, učinek na kožo.
    Pripravljamo en pregled naj izdelkov vseh članov/članic arsa..tako, da vas podobno delo (prijetno seveda :manicure: ) čaka še za ostale izdelke :angel2:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Zaenkrat mi je bila najbolj vsec Ikove cistilna krema :thumbsup:

Sicer vedno rada preizkusim kaj novega, ampak nakup bom v prihodnosti gotovo ponovila, ker mi je vsec ucinek, vonj, dobro ocisti in kozo ze med ciscenjem neguje :)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Moj, trenutno, najljubši čistilni gel je SOPHYTO ultra blag čistilni gel. :3party:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Že več kot eno leto redno kupujem Essential Care – Čistilni gel Čajevec & limona. Definitivno moj favorit :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

moj favorit trenutno je pena Sophyto.

Bomo na koncu naredili še anketo med tistimi, na katere najbolj prisegate :thumbsup:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Zadovoljna sem z obema Sophyto čistiloma. Trenutno uporabljam peno, imela sem že tudi gel.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

AOK vijolična penica! mislim da imam že tretjo pakungo! odlično očisti make up, ne izsušuje, zeloo malo se je porabi in je cenovno zelo ugodna :thumbsup:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Nuxe Reve De Miel (medeni gel). Škoda, da ga nisem “odkrila” že prej :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

težka bo tole..že vidim :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nina, lahko proglasiš 2 zmagovalca recimo – en višji in en nižji cenovni razred

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bom razmisla :yes: ..ni slaba ideja :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

valda navijam za AOK penco, pa čeprav ima zaenkrat samo moj glas :lol1:

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Najboljša mi je otroška Bübchen pena Prinzessin. Zelo blaga, nežna in odlično očisti. Pa še poceni je in ogromno jo je :yes:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Moj favorit je definitivno penica Sophyto – imam občutljivo in hkrati mešano/mastno kožo. Penica je zmagovalec v vseh pogledih-učinkovitosti, konsistenci, nežnosti. Edina negativna stvar je cena..

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

moja najljubša je pa Alverde Clear čistilna krema

VIR

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico