Intimna nega

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Intimna nega

Ta tema vsebuje 277 odgovorov, ima 59 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 2 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of majams
    majams
    Član

Živjo. Punce, ki se spoznate na sestavine, prosila bi vas za pomoč, rabim nekaj nežnega in hkrati učinkovitega za intimno nego, in sicer, zanima me, kateri izdelek od teh je sestavinsko najboljši za intimno nego:

Multi-gyn FemiWash
    http://www.multi-gyn.com/files/Multi-Gyn_FemiWash_Foamer_MB150E.3_outlines.pdf

in

Sebamed Feminine intimate wash (Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Aloe barbadensis leaf gel, Bisabolol, Sodium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Parfum, Sorbic Acid).

No odločam se tudi med Hygieia-o, ampak zanjo ne najdem sestavin na netu :roll:

Katera uporablja kaj od tega? Kako ste zadovoljne?

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz sicer teh izdelkov sama še nisem preizkusila, ampak priporočam Lactacyd-meni je krasen in se vedno znova vračam k njemu :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz sem preizkusila Multi-gyn FemiWash in mi je bil v redu. Drugače pa redno uporabljam Lactacyd :thumbsup:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Jaz uporabljam Intima Roberts in mi je super, edini ki mi ne povzroča srbenja. Je pa tak bel, s prozornim pokrovčkom, pa kamilice so gor narisane.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz pa imam trenutno v uporabi Sebamedovega (tistega, ki ga je Nina uvrstila med top 10 izdelkov lanskega leta). Pa mi je res všeč. :thumbsup:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Jaz imam tudi Sebamedovega in mi odgovarja :yes:

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

@*Fleur* wrote:

Jaz uporabljam Intima Roberts in mi je super, edini ki mi ne povzroča srbenja. Je pa tak bel, s prozornim pokrovčkom, pa kamilice so gor narisane.

jaz imam tudi tega in mi je zaenkrat super :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz sem imela prej Sebamedovega in je bil okej. Zdaj imam pa Eucerinovega in je tud super. Pri tem mi je še posebej všeč to, ker je na pumpico. :))

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nina, kaj praviš na tole intimno milo?

VIR

Sestavine: aqua, glycerin, decyl glucoside, capryloyl glycine, sodium lauroyl sarcosinate, aloe barbadensis, chamomilla recutita, salvia officinalis, menthol, melaleuca alternifolia, citrus dulcis, citrus limonum, eucalyptus globulus, rosmarinus officinalis, xantan gum, sodium hydroxide, lactic acid, limonene.

Mene je zmotil mentol. :unsure: :think:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

med urejanjem CTja sem se zgrozila ob pogledu na sestavine tegale intimnega gela! SLS, Akohol denat in urea :scared: Vse v enem :mistake: da je merica polna pa še Parfum in BHT

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

:eyes2: :hairup: :verymad:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Vidim Tassa, da si istega mnenja kot jaz :lol1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Aha! :yes:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Še ena potrditev, da ima avon sestavinsko slabe izdelke. :ermm: Sama se ne spoznam nič kaj na sestavine, a se vsak dan naučim nekaj novega. :silly: Sem pa veliko njihovih izdelkov že vrgla stran, očitno bom še to milo. :)

Profile photo of S
    S
    Član

Sej veliko intimnih mil vsebuje en kup sulfatov, parabenov in BHT, da parfuma in barvil sploh ne omenjam. :verymad:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico