INTIMA ROBERTS – Chamomilla Detergente Intimo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Kozmetika za intimno nego INTIMA ROBERTS – Chamomilla Detergente Intimo

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Milo za intimno nego s kamilico.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tole je edino intimno milo do sedaj, ki mi ni povzročilo srbenja, včasih ga celo pomiri.
    Ob uporabi se zelo malo peni, ampak to ni preveč moteče. Ima zelo nežen vonj po kamilicah.

Embalaža je zelo praktična, dozira se na pumpico. Poraba je majhna, meni zdrži kakšne tri mesece.

Res priporočam vsem, ki imate bolj občutljivo sluznico tam spodaj. Mene je že nekajkrat rešil hudega srbenja. Ocena 5/5

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Imam podobne izkušnje kot *Fleur*
    Meni je tole milo super, mi je všeč da se ne peni toliko.
    Vonja po kamilicah skorajda ne zaznavam.
    Najbolj mi je všeč doziranje na pumpico, saj se mi zdi najbolj higienično in najbolj praktično.
    Sigurno bom ponovila nakup!
    5/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Ta je moja stalnica že nekaj let.
    Všeč mi je doziranje na pumpico, ko se ‘selim’ ga imam komot v torbici, ker ima tudi pokrovček.
    Za moje pojme se peni glih prav, ne preveč. Nežen vonj po kamilicah mi je tudi všeč.
    Tudi v mojem primeru mi je milo umirilo marsikatero srbečico in rdečico.
    Nakup bom definitivno še ponovila.
    5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tudi jaz bi gelu dala plus pike, zaradi doziranja na pumpico. Ima nežen vonj po kamilicah, ki ni moteč, meni je prav prijeten.
    Poraba je majhna, ne porabi se ga veliko in traja kar dolgo.
    Najbolj me moti vsebnost parabenov, učinkuje pa dobro.
    Konsistence je srednje, občutek je dober.
    Kupila sem ga lansko leto in do sedaj še 2x, najbrž bom nakup ponavljala dokler ne najdem kakšnega boljšega predloga za intimno milo.
    4/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico