Instagram

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Instagram

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 4 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of kiara
    kiara
    Član

Instagram je aplikacija za mobitel s katero lahko urejate slike in jih delite z ostalimi… sama instragram uporabljam že dobro leto in mi je super :) Ali ga tudi ve uporabljate? Kako se vam zdi? Lahko bi naredile seznam uporabnikov, da bi se lahko med seboj dodale :) naj kar prava začnem, če katera želi me lahko doda @spellla

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Sem te dodala. Hehe odkar imam nov telefon se cel čas špilam in odkrivam vse te nore amplikacije, ki so narete za android. Instagram je zakon!
    Te spremljam. Jat pa sem Mademoiselle95.:)

A katera ve, ko naložiš sliko na instagram, meni vrže vn obrezovanje, pa nikoli ne morem vele slike označit..zakaj je to tako?

Profile photo of amai
    amai
    Član

jaz sem vaju dodala :) mene pa najdete pod @tinnaspinkplace

Profile photo of Elle
    Elle
    Član

Tudi jaz rada koristim tole zadevico. :)

elladervaric :)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Mene lahko najdete pod @cherrycolors

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Jaz ga uporabljam od takrat, ko je bil na voljo za Android. Torej kakšne slabe pol leta?
    Vas bom vse dodala, ampak ne bom napisala nicka tukaj, ker imam imepriimek :D Če katero zanima pa naj pošlje pm :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico