INNISFREE – Mineral Skin BB Cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz INNISFREE – Mineral Skin BB Cream

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama imam mesano kozo, tako da mi redkokateri puder ki ne masi pro zdrzi cel dan. Od pudra ne pricakujem da ne polnoprekriven, ravno toliko da prekrije rdecico in kaksno nepravilnost na kozi.
    Na zalost pri meni vsi oziroma vecina pudrov postane svetlecih na T predelu v roku par ur. Nekateri so ekstremni rekodrerji, tako da se svetim ze po eni uri (npr essence clear&matte puder).

Puder je srednje do polnoprekriven, da se ga stopnjevati. Nanos je neproblematicen. Sama ga nanasam s stippling copicem od Sephore, za bolj naraven izgled.
    Imam ga v prvem odtenku (na voljo sta le dva), ki se lepo poda k moji polti. Oziroma je kar tocen odtenek, saj se prilagodi mojemu v roku par minut. Sam puder podari dewy finish oziroma nekoliko masten finish, zato ga vedno se matiram s pudrom v kamnu ali prahu.

Izdelek sem uporabljala po ciscenju obraza ter nanosu Garnier fresh tonika (ali Mantra tonikom), ter po kremi (Juice Beauty Oil free moisturizer ali Ikove vrtnicna nocna krema). V obeh primerih se je puder dobro drezal in ni bilo nobenih komplikacij.

Izdelek je kremast, malce gostejsi zaradi svoje dobre prekrivnosti. Lepo prekrije rdecico. Nekoliko lepljiv obcutek pusti na kozi par minut po nanosu, toda potem ta obcutek izgine.

Puder je meni krasen, ceprav prevec prekriven za moj okus, saj mi pomaga pri lesketajoci (mastni) kozi na T predelu. Ravno zaradi njega (in kombinacije s Sasa pressed powderjem) mi ni potrebno ponavljati nanosa kompaktnega pudra tako pogosto.

Vonj izdelka ni motec, je izredno svez.

Embalaza je prakticna tuba z navojnim zamaskom na katerem tuba dejansko stoji. Izdelek sem ze prenasala naokoli, tako da je prirocen za transport.

Cena na ebayu je 22$, kar je med drazjimi BB kremami (Bleamish and balm kreme, v bistvu so to obarvane kreme z menda veliko pozitivnimi lastnostmi). Cena se mi zdi upravicena, saj je zaenkrat eden izmed boljsih pudrov.

Se ena pozitivna lastnost je da ima SPF 40.
    5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico