Ime na forumu

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Ime na forumu

Ta tema vsebuje 62 odgovorov, ima 44 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of CoolGirl CoolGirl 5 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@darksome wrote:

Imamo kje kakšno temo, kjer lahko povemo, kako, zakaj itd. smo si izbrali svoj vzdevek za forum?

Zdaj jo imamo :flirt2:

Lahko kar jaz začnem s svojo boring razlago :arrow: ..da je Nina moje ime tudi v nevirtualnem svetu :flirt1:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Ella je pa moj vzdevek med prijatelji, ker me je že brat tako klical, izhaja pa iz tega, ker sem baje pridna kot čebela (pa ne me zdaj za besedo držat, hehe) in je to skrajšava… :P

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Js nisem bla pretirano izvirna in je vzdevek okrajšava mojega imena (Nataša :wink1: )
    Čeprav me drugače več ljudi kliče samo Taš, vendar sem raje dala kar Tassa, da me ne bi prevečkrat zamenjali za moški spol :lol1:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

@nina wrote:

@darksome wrote:
    Imamo kje kakšno temo, kjer lahko povemo, kako, zakaj itd. smo si izbrali svoj vzdevek za forum?

Zdaj jo imamo :flirt2:

Lahko kar jaz začnem s svojo boring razlago :arrow: ..da je Nina moje ime tudi v nevirtualnem svetu :flirt1:

Super Nina!
    No moj jaz sem si svoj vzdevek nadela v času srednje šole tam pri 15-h, takrat sem bila bolj na metal in sem si pač izbrala nekaj v tem stilu. Darksome, kot že ime pove označuje nekoga “temnega”.. Itak, da mi zdaj ko sem to prerasla ni več toliko všeč :naughty: , a vzdevek je pač ostal, niti maila nisem spremenila in še zdaj vsebuje besedo darksome :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

moje ime pa zato, ker je mojemu starejsemu psu ime Amis in zato sem Amisa :lashing:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ko sem se spustila v internetne vode, sem hitro ugotovila, da z Gabi ne bom nikamor prišla … razen, če bom Gabi234567. Zato sem uporabila vzdevek, za katerega sem mislila, da bo največkrat prost. :lol1:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

anchy je bila zasedena pa sem dala anchek :P

drugače pa mojega imena iz nicka ni težko ugotovit :naughty:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

darksome, a veš da me je zmer zanimal po čem maš nick :silly: evo, pa vem

js sem pa Nati, ker so me včasih tko klical…pa nisem Nataša, ne ne :lol1:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Willow po angleško – vrba po slovensko. Je tudi osebno ime v angleško govorečem koncu in velja za bolj čudno poimenovanje … meni je pa blazno všeč :lashing: Tako zven imena kot podoba vrbe sta mi ful pri srcu, nekaj sublimnega, elegantnega in skrivnostnega je na njiju.

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

anncheek izvira iz mojega imena…Ana :lol1: . pa sm se pol v virtualnem svetu preimenovala v anna, pa je vse pousod to že zasedeno.Annchek tudi, zato sem izbrala anncheek.

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

willow se men dober čuje.
    nisem pa vedla da je to lipa. zdej vem neki več=D

itak je pa lipa simbol slovenstva, tak da ni tok napačno pa smešno to :D:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

anncheek, vrba, vrba; ne lipa :silly:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

hehehehe, anncheek :lol1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Lipa je “lime tree” ali pa “lime-blossom tree”. včasih celo “linden tree”, kar so si pa že izsposodili iz nemščine :wink1:

Pa da ne bom čisto OT: Saša je meni blazno lepo žensko in moško ime :))

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Joj, amisa tvoja razlaga je dobra. Veš kolikokrat sem se vprašala, kako si prišla na ta nick. :lol1:

Izvirno, ni kaj.

No, jaz pa sem BusyBee – delovna, marljiva čebelica (pa še šumenje zvočnikov se zazna, ko izgovoriš) – ker, če sem že za računalnikom, običajno delam kot utrgana, drugače pa tako počnem kaj drugega. :lol2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico