ILLAMASQUA – Illuminator

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ILLAMASQUA – Illuminator

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila za darilo, ko sem ravno zacela brati o Illamasqui.

Sama imam mesan tip koze, svetle barve z roznatim podtonom.

Izdelek sam je veliko pretemen za moj odtenek koze, saj je v bronz barvi in pri meni sploh ni opcije da bi lahko funkcioniral kot highlighter.

Sam izdelek je izredno pigmentiran, precej redek toda nekoliko lepljiv. Posusi se tudi zelo zelo hitro, tako da je pri nanasanju potreba biti zelo hiter.

Sama sem ga uporabljala kot sencko, ker se dobro prime podlage in ne gre dol brez postenega drgjenja oziroma dobrega odstranjevalca make upa. Si tezko predstavljam kako grozljivo obstojen bi bil na obrazu.

Ko sem ga nanasala kot sencko sem si morala celoten make up narediti v manj kot dveh minutah, ker je bilo potem prakticno nemogoce ga blendat! Se manj se da popravljat napake, saj se ne premakne!

Pilagam link do slikice make upa, za katerega sem uproabila ta illuminator kot sencko.
    KLIK

Embalaza je zelo lepa, nenavadna podolgovata tuba. Meni je izredno vsec saj je zelo estetska.
    V notranjosti se nahaja aplikator ki izgleda kakor pri balzamih za ustnice (postrani odrezana tuba z luknjico za izdelek). Izdelek je prirocen za nosenje okoli.

Sam izdelek ima rok trajanja 6 mesecev, kar je zelo kratka doba. Meni ga ni uspelo porabiti niti 1/8, kaj sele celega.

Cena je £13.00 za 10ml kar ni veliko, ce vam izdelek ustreza. Meni zal ni saj je odtenek totalno faljen.

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico