Ikove za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Ikove za telo

Ta tema vsebuje 23 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Yulee Yulee 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Brazilska, ekološka kozmetika za celotno telo. Eksotična, učinkovita, dišeča, posebna.

Poznate, uporabljate kaj od te znamke?

Trenutno imam njihov šampon za suhe lase ter balzam, pa dnevno kremico in piling. Z vsemi zadevami sem zelo zadovoljna :D:

Izdelke kupujem na http://www.bbnatura.si in na http://www.srcek.si , kjer si lahko preberete tudi več o posameznih izdelkih.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ravno berem o tej kozmetiki…je brazilska kozmetika s sestavinami iz deževnega gozda – npr. acai jagode, acerola, buriti itd.

preizkusila sem le kremo za roke in mi je zelo všeč – krasno nahrani kožo! verjetno si kmalu privoščim tamalo pakungo, ker stane samo slabih 5eur.

kreme za obraz so mikavne, ampak meni bi verjetno mašile pore, ker vsebujejo krecej kakavovega masla

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ravno pri tej dnevni kremici me skrbi kakavovo maslo

meni osebno je pa to že malo draga kozmetika..prvič sicer sploh slišim zanjo, od kje pa jo ve poznate? v trgovinah je jaz nisem nikjer zasledila..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni se zdijo za organsko kozmetiko to čisto sprejemljive cene

prijateljica, že very_berry je v prvem postu te teme objavila 2 spletni trgovini, sicer se pa ta kozmetika prodaja v bio-trgovinicah – Biovera v Lj. in Karite v Mariboru

very_berry
    Član

Jaz sem za to kozmetiko izvedela na enem forumu, v živo pa jo lahko testiraš v Kariteju v Mb (v Leclercu), v Ljubljani bo pa s 1.12. v SuperNova centru (trenutno pa nevem kje v Lj je na voljo) :thumbsup:
    Kar se cene tiče, glede na to da je 99% naravna, je to kar sprejemljiva cena (če primerjaš z ostalo podobno kozmetiko).

o super hvala za to info!
    sama bi namreč ravno zato ker je bio kupila njihove izdelke, bi pa vseeno rada prej preizkusila kaj od njih prek testerjev, ker imam malo zahtevnejšo kožo.

very_berry
    Član

Ni problema. Boljše da prej probaš, ja :cheer:

sedaj vem katera je moja postaja v supernovi decembra.. hvala :))

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz sem imela že čokoladni losjon za telo, pa mi je bil kar všeč :)

very_berry
    Član

Evo, danes sem 1. sprobala čokoladni piling za telo. Pričakovala sem zelo sladek vonj, vendar je to očitno bolj grenka čokolada :lol1: Je kar grob, tako da fajn drgne po koži, a pusti zelo mehak občutek. Super mi je :thumbsup:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Vse isto le vonj je bol čisto drugačen :yes:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz mislim, da je potem vse o.k. Razen če ti je vonj toliko moteč, da je ne moreš uporabljati.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Vonj mi res ni najbolj všeč, ampak upam da se bom navadila ker je krema res super :yes:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Kaj pa geli za tuširanje? Je katera že sprobala?

Bolj natančno me zanima tale z acerolo

VIR

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico