Ikove za obraz

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Ikove za obraz

Ta tema vsebuje 31 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz trenutno testiram njihovo Rose night cream. Sem jo včeraj zvečer prvič probala :yes: je malo bolj goste strukture, vonj je nekaj posebnega ampak ni vsiljiv. Kako pa se bo obnesla na daljši rok pa poročam.

Sestavine:
    Water, Malphigia Glabra (Acerola) Fruit Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Extracts*, Theobroma Grandiflorum (Cupuaçu) Seed Butter*, Rosa Aff. Rubiginosa (Rose Hips) Oil*, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol, Euterpa Oleracea (Açaí) Fruit Extract**, Rosa Centífola (Rose) Floral Water, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil*, Geranium Maculatum Oil, Tocopherol (Natural Vitamin E), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Tale dnevna kremica je super:

Lastnosti: Vlažilna antioksidantna krema je namenjena dnevnemu negovanju še tako zahtevne kože. Aktivne sestavine kožo obnavljajo, jo vlažijo in preprečujejo nastanek prvih znakov staranja. Ob redni uporabi bo vaša koža ponovno mehka, gladka in napeta.

Sestavine: Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Aqua, Orbignya Oleifera (Babaçu) Seed Oil*, Theobroma Cacao L. (Cocoa) Butter**, Euterpa Oleracea (Açaí) Fruit Extract*, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract*, Calendula Officinalis Extract*, Lavandula Officinalis (Lavender) Extract*, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract*, Bertholletia Excelsea (Brazil Nut) Seed Oil*, Chamolilla Recutita Extract*, Astrocaryum Murumuru Kernel Butter*, Theobroma Grandiflorum (Cupuaçu) Seed Butter*, Copernicia Cerifera (Carnauba) Leaf Wax,* Vegetable Glycerin, Bisobolol Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Oil*, Citrus Reticulata (Manderin) Oil*, Xanthan Gum, Lavandula Officinalis (Lavender) Oil, Theobroma Cacao L. (Cocoa) liquor**

Vir: http://www.srcek.si/si/cokoladna-vlazilna-dnevna-krema-za-obraz-i1485.shtml

Pred to sem uporabljala kremico od 100% Pure z Acai jagodami in morem priznat, da mi je ta veliko boljša, ker ni tako mastnega občutka na koži, kot je bil pri 100 % pure kremi. Ta je veliko bolj hranljiva, več ima antioksidantov in C vitamina.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Meni je tudi všeč, da so cene veliko bolj prijazne kot npr JMO in podobne znamke :dance1:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Torej danes je že 5 dni odkar uporabljam Rose night cream in mi je wau! Prva dva dni sem si jo dala samo zvečer, ker pa se mi čez noč ni naredil noben nov mozolj, sem si jo začela dajat tudi zjutraj :yes:
    Krema je goste teksture in na začetku deluje težka, vendar ni, saj se takoj vpije v kožo. Koži daje občutek nahranjenosti, ampak ne pušča nikakršnega mastnega leska oz. filma na koži in ne daje občutka teže. Koža je na videz in po občutku žametna. Jaz sem imela prej kožo le navlaženo, ampak je zgledala tako pusto, zdaj pa kar sije. Se tudi krasno razmaže. V glavnem, meni se čisto vpije v kožo, ki je potem na otip in videz krasna.

Ima pa 2 testerja pa prvega nisem porabila niti polovico :yes: tako da če bo mi še odgovarjala do konca drugega testerja si jo zagotovo kupim v normalni količini :dance1:

Tester pa sem dobila, ko sem kupila nek drug izdelek v spletni trgovini srcek.si :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tole Rose kremico nameravam tudi jaz sprobat – sem že slišala same pohvale! pa še kakavovega masla nima not :thumbsup:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Lyra, si mogoce uporabljala tudi Essential Care vrtnico pa lahk mogoce naredis primerjavo z Ikove dnevno kremo? Me namrec zanima, ker mi je vrtnica malce premalo pozimi, avokadova mi pa masi pore :roll:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Ja sem uporabljala EC – vrtnico pa mi ni bila preveč všeč :ermm: Imela sem občutek da mi je še povečala rdečico na licih :confused: Proti Ikove se mi zdi dosti lažja, in manj hranljiva. Pri EC mi je bila le všečnejša struktura kreme, ker zgleda bolj kot nek losijon kot krema, maže se pa tudi super :yes: Ampak na strukturo ikove kreme pa sem se navadila :thumbsup:
    EC bi od ena do pet ocenila z 2 ( vsaj za mojo kožo), Ikove kremino pa zaenkat z čisto 5 :thumbsup:
    Aja vidim da si napisala za ikove dnevno kremo, jaz testiram nočno :)) ampak jo uporabljam tudi za čez dan kr se lepo vpije :yes:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Torej porabila sem tri vzorčke rose night cream in si nabavila veliko embalažo :yes: vse lepo in prav ampak ko sem jo probala je imela čisto drugačen vonj kot tista v vzorčkih :confused: ker nisem imela več škatlice v katero je bila zapakirana sem pisala mail v trgovino kjer sem jo kupila. Tam so mi zagotovili da je krema iz zadnje proizvodnje itd. in da ne morejo menjat ker krema zagotovo ni pokvarjena in da so mogoče proizvajalci spremenili sestavine oz. razmerje med sestavinami ni enako kot je bilo v vzorčkih :unsure: zdaj pa sem skeptična ali jo naj uporabljam ali ne :no:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Kakšna pa je bila mazljivost, vpojnost idr. kreme iz stekleničke v primerjavi s testerji?

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Če se je katera naveličala ali ji ne odgovarja Ikove nočna krema, jo odkupim :wink1:

Profile photo of urska26
    urska26
    Član

Jaz sem imela Ikove dnevno kremico in mi je bila vredu. Uporabljala sem jo pozimi in še spomladi,pa mi ni zmastila kože,čeprav imam drugače mastno. Se mi zdi nekoliko boljša od EC vrtnične kremice. Pa tudi por mi ni mašila,kar je velik plus,saj mi ponavadi skoraj vse kreme povročajo podkožne mozolje. Imam jo še nekaj v flaški,če jo katera želi.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

urska, zakaj pa jo sedaj daješ naprej, če ti je ok?

Profile photo of urska26
    urska26
    Član

Ker sem nabavila Sophyto in potem kar prešaltam na drugo,ko me zanima učinek nove. Sej je imam še čisto malo noter,ravno za parkrat probat. Ponavadi imam vse od ene kolekcije,od Ikove pa mi je še samo kremica ostala in jo dam,če bi jo katera sprobala. Lahko,da si jo bom še kupila,trenutno pa preizkušam še Sophyto.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz sem si nabavila gel za umivanje obraza, tonik, masko in piling. :3party:

Zaenkrat mi je tonik zelo všeč, piling mi je po enkratni uporabi tud krasen, maska mi je pa prvič povzročila čisto rdečo in razdraženo kožo (ne vem a sem pustila predolgo al imam res tako občutljivo kožo :scary: ).

Ko izdelke še malo bolje stestiram, poročam spet. :))

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tassa, maska vsebuje acerolo, ki ima ful vitamina C in ti je gotovo to sprožilo rdečico – meni jo tudi, ampak ker hitro mine, ni panike

Moj absolutni Ikove favorit je cvetlični gel – najboljši mu remover, čisto nič ne izsuši kože, malo se ga porabi, pa še takoo lepo diši
    tonik mi je tudi krasen, tak dober občutek naredi na koži, sem ga imela menda za pol leta
    maska mi je tut ok, sam js sem res lena kar se tega tiče
    piling za obraz mi je pa sicer super, ampak morda malo prenežen (rada imam ultra grobe pilinge – npr. Sukijevega Lemograssa nisem nič topila med prsti, direkt na obraz)

aja, piling in maska sta zdej v Supernovi znižana za 40%, se definitivno splača, ker sta res super izdelka

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico