IKOVE – Rose Night Cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni IKOVE – Rose Night Cream

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of KuKi KuKi 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

fotografijo je prispevala Lyra

Opis izdelka:
    Izjemno antioksidantna krema za obraz vsebuje mešanico najboljših hranljivih, vlažilnih in negovalnih sestavin, nujno potrebnih za ohranjanje zdrave in lepe kože ter polti. Koža bo ob redni uporabi ponovno sijoča, gladka, navlažena in pomlajena.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@nina wrote:

Po sestavinah dobra krema…dobra kombinacija izvlečkov.
    Mogoče veš, kakšne teksture je?…se mi zdi, da bi lahko bila malo prehranljiva za poletne dni (za tiste, k nimamo suhe kože :) )…predvsem zaradi maščobe na 4. mestu – ampak odvisno koliko je te maščobe procentualno…

KLIK

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Krema je goste teksture in na začetku deluje težka, vendar ni, saj se takoj vpije v kožo. Koži daje občutek nahranjenosti, ampak ne pušča nikakršnega mastnega leska oz. filma na koži in ne daje občutka teže. Koža je na videz in po občutku žametna. Jaz sem imela prej kožo le navlaženo, ampak je zgledala tako pusto, zdaj pa kar sije. Se tudi krasno razmaže. V glavnem, meni se čisto vpije v kožo, ki je potem na otip in videz krasna.

Najprej sem porabila 3 vzorčke, en mi je zadostoval za cel teden.
    Na zacetku sem si jo dajala samo zvečer, ker pa se mi ni naredil noben nov mozolj sem jo začela uporabljat tudi za čez dan.

Sedaj uporabljam full size in sem zelo zadovoljna.

EDIT: nižam oceno, ker mi je po dolgotrajni uporabi začela mašiti pore + na moji koži ne sodeluje dobro z sophyto izdelki. Koža me po njej peče in dobim rdeče madeže. Hožo vseeno dobro nahrani ampak je po dolgotranji uporabi premalo navlažena.

Ocena: 3/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Testercek te kremice sem dobila od soforumasice.

Sama imam mesano kozo, katera postane pozimi malce bolj suha na licih.
    Kremo sem uporabljala namesto dnevne kreme, saj mi je res prevec smrdela za nocno rabo (za moje pojme ima vonj po poprovi meti).

Uporabljala sem jo po nanosu Garnierjevega tonika (fresh). Kozo mi je lepo navlazila, nisem imela obcutka izsusenosti. Tekstura kreme je cudovita, taka kremasta in izredno gladka.

Tudi finish na kozi mi je bil izredno vsec, res gladek.
    Krema se hitro vpije v kozo, ceprav sprava izgleda kakor da je krema bolj tezka (zaradi teksture).

Priznam da imam testercek ze kar nekaj casa in mi ga ni se uspelo porabiti. Kremico bom zagotovo kupila!

Glede same embalaze ne bi znala povedati, ampak iz vseh slik izgleda prakticna.

Cena se mi zdi uporavicena.

EDIT: Nizam oceno, ker sumim da mi je zacela masiti pore. So se mi zaceli nakljucno pojavljati mozoljcki, po nanosu kreme (se isti dan!).
    3/5

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

kremo sem najprej preizkušala s pomočjo testerjev. Ker mi je odgovarjala, mi je soforumašica prijazno odstopila svojo, ker ji ni več odgovarjala :flower2:

krema je po teksturi bolj gosta, zato bi človek pričakoval, da bo na koži delovala težka. A krema se dejansko izkaže kot zelo hitro vpijajoča :thumbsup: mojo mešano do mastno kožo z občasnimi mozoljčki lepo navlaži, zjutraj pa je koža gladka in sijoča. Mozoljčkov mi k sreči ne povzroča, tudi kakšne rdečice oz negativne reakcije o kateri poročajo nekatere uporabnice zaenkrat nisem zasledila :) Vonja nekako ne znam definirat.. oz. nikakor ne morem določiti, na kaj me spominja.. :ermm: vsekakor mi pa ni neprijeten :)
    Doziranje je enostavno in natančno, na pumpico :thumbsup: cena mislim da je okoli 25€. Ni ravno najcenejša, ampak je res kvalitetna, pa še porabi se jo malo :)

Dam ji 5 točk :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico