IKOVE – Organic Açaí Face Toner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki IKOVE – Organic Açaí Face Toner

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of 1_girl 1_girl 5 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    Aloe, barbadensis leaf juice, aqua, euterpa oleracea fruit extract, chamomilla recutita extract, equisetum arvense extract, salvia officinalis extract, lavandula officinalis extract, vegetable glycerin, citrus aurantium dulcis oil, citrus reticulata oil, lavandula officinalis oil

Opis izdelka:
    Antioksidantni tonik je namenjen osvežitvi in poživitvi kože po nanosu čistilne kreme ali pilinga. Deluje blago adstringentno, tonizira in poživlja. Po uporabi bo koža ponovno napeta, mehka in navlažena.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Doolgo dolgo že nisem uporabljala tonika, ker nekako nisem videla smisla v njem. Bolj pomembna so se mi zdela čistila za obraz, pa kreme in serumi in vse ostalo. Tonik nekako ni prišel na vrsto.

Potem sem se zaradi dobrih sestavin le odločila, da toniku zopet dam priložnost. Ikove tonik stane 15,60eur. Vsebine je 120ml, embalaža pa je plastična na sprejček – zelo trpežna embalaža in tudi prava paša za oči :thumbsup:

To, da se tonik nahaja v embalaži na sprejček se mi zdi fantastično! tako ga porabim veliko manj, pošpricam ga kar direkt na obraz ali pa na vatko.

Uporabljam ga na več načinov:
    – zvečer, po čiščenju – pošpricam kar na obraz in obrišem z vatko
    – pred nanosom kreme ali seruma, da se le ta bolje vpije
    – včasih samo s tonikom navlažim kožo

skratka zelo uporabna zadeva. Kožo mi lepo navlaži, po njem me ne zateguje. Vonj je malo eksotičen a nežen, tako da me ne moti.

Porabi se ga izredno malo – glede na porabo mi bo ob vsakodnevni uporabi zdržal ene 3 mesece.

Uporabljam ga s Sophyto normalising kremo, včasih z njim razredčim Ikove nočno kremo ali pa ga uporabljam pod jojobinim oljem. Z vsemi našetimi deluje super

priporočam, saj je to po dooolgem obdobju brez tonikov proizvod, ki me je navdušil za nadaljo uporabo tovrstnih izdelkov :thumbsup:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Sicer je to moj prvi tonik ampak mislim da sem že v prvo našla pravega.

Imela sem izredne probleme z dihidrirano kožo na obrazu in ravno Nati mi je svetovala ta tonik. Vonj mi nazačetku ni bilj najbolj všeč, ampak se ga hoitro navadiš.
    Zelo lepo navlaži kožo, je ne draži in meni ne dela nobenih problemov.
    Uporabim ga po tem, ko si umijem obraz, nato pa si čez njega vmasiram kremo.
    Všeč mi je ker ima pumpico, kar omogoča kontrolirano porabo in ravno zaradi tega tonih dejansko porabiš šele v treh mesecih al še več..

meni je super! :thumbsup:
    ocena: 5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tonik mi je zelo všeč. :lashing:

Moji mešani koži super odgovarja. Jo dodatno očisti in osveži. :cool:

Embalaža je plastična flaška na sprejček. Največkrat ga popršim direkt po obrazu in potem malo obrišem z vatko.
    Vonj je tipičen Ikove in se ga je treba malo navaditi. :naughty:

Poraba je precej hitra, kar je tudi edini minus tega tonika. :silly:

Kupila sem ga v spletni prodajalni bbnatura, cena je okrog 15€.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of gani
    gani
    Član

Pravkar sem načela drugo flaško tega tonika :sendlove:
    ta flaška ima nežnejšo šprico, kako naj pojasnim :think:
    pri prejšni flaški me je malo zabolelo ko sem si pošpricala direktno na obraz, ko pa sedaj špricam je občutek tak kot da bi mi na obraz sedla nežna meglica :D:
    Vonj mi je izredno všeč :parfume: :sendlove:

Tonik uporabljam tako, da si po čiščenju z penico, Garniejev tonik pošpricam na obraz in z vatko očistim, ter potem z Ikove tonikom pošpricam, da imam podlago za kremo ali serum, ker imam občutek, da se tako bolje razmaže krema, pa še manj se je porabi. :thumbsup:

Zjutraj pa se samo pošpricam in potem namažem z kremo čez njega.
    Mislim, da bo ta tonik stalnica pri meni, čeprav uporabljam zraven tudi druge tonike, to pa zato, ker zelo rada sprobavam razne nove zadeve :blush1:

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

V splosnem pogledu,dober tonik.
    Kupila sem ga v akciji za slabih 10eu. Izdelek se dobro obnese na moji mastni in izredno obcutljivi kozi.
    Vonj mi sicer ni najbolj pri srcu, a v vseh drugih pogledih je odlicen.
    Priporocam! :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico