IKOVE – Amazonian Clay Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske IKOVE – Amazonian Clay Mask

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    Kaolin, aloe, barbadensis leaf juice, malphigia glabra fruit extract, ilex paraguariensis leaf extract, salvia officinalis leaf extract, foeniculum vulgare oil, potassium sorbate

Opis izdelka:
    Hranljiva čistilna glinena maska kožo globinsko in nežno očisti. Zožuje in čisti pore, gladi manjše gubice ter vašo kožo skupaj z vitamini in minerali obogateno acerolo osveži ter naredi bolj mehko in sijočo.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mislim da je že čas, da ocenim tole masko :silly:

Maska me je pritegnila predvsem zaradi super sestavin – kaolin, aloja in acerola :thumbsup: in dejstvo, da je v tubi, kar omogoča res preprosto doziranje – mask v raznih vrečkah sem res že sita, za mešanje mask iz suhe gline pa sem enostavno prelena :lol1:

tole je sivo bela kremasta zmes, ki se lepo razporedi po obrazu in odstrani, ko se posuši. Meni povzroči malo rdečice zaradi vitamina c, ki pa po nekaj minutah mine

koža je dejansko po uporabi bolj čista. tudi bolj mehka, ker je maska po strukturi rahlo peskasta, tak da ob odstranjevanju na koži naredi še rahel piling

porabi se je zelo malo, količina v tubi je precej radodarna, tako da je zlepa ne bom porabila in zato se mi tudi cena (mislim da je okoli 17eur) ne zdi pretirana

priporočam :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

S to masko imam malo drugačne izkušnje kot Nati. Pustila mi je nekako mešane občutke. :ermm:
    Po prvi uporabi je bila moja koža vsa rdeča in razdražena. Potem sem ugotovila, da sem jo morda na obrazu pustila malce predolgo :mistake: in naslednjič sem čas uporabe skrajšala in rdečica je bila manjša, ampak je še vedno bila in še vedno ni izginila tako hitro. :unsure:

Koža je po uporabi fenomenalna. Res mehka, gladka in očiščena vsega. Maska je rahlo peskasta in ko jo odstranjujemo naredimo zraven še piling.

Nanos je super, ker je maska v tubici.

Zmotilo me je še to, da je potem ko sem je že nekaj izstisnila, bilo v tubici precej zraka in je kar naenkrat bilo pol tubice prazne, ko se je ta zrak izstisnil. :roll:

Splošna ocena: 3/5

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Ker je moja koža mastna, je ta maska zame must have.
    Nanesem jo na očiščeno kožo, pustim delovati 10-12 min oziroma dokler se ne posuši, potem pa jo odstranim z vodo in na kožo nanesem Hidrolat čajeve mirte. Uporabljam jo 1x na teden in meni to popolnoma odgovarja.
    Maska je sivkasto bela, nanos je enostaven in hiter. Še posebej mi je všeč, ker je že narejena in predpriprave niso potrebne. Poraba je nekje srednja, ker jo redno uporabljam – prej sem imela belo glino v prahu, ki jo je bilo potrebno mešati in sem jo imela dlje časa, saj se mi pogosto ni ljubilo packati. Pri tej maski pa dejansko ni nobene packarije, zato je tudi hitreje zmanjkuje.
    Pusti mi lepo zmatirano kožo, pore so manj opazne, koža je napeta, ten se mi zdi nekoliko bolj izenačen. Težav z rdečico nisem imela. Ker imam mastno kožo, nimam občutka izsušenosti, kako se pa obnese na suhi koži, pa ne vem.
    Embalaža je izjemno praktična.
    Kupila sem jo na bbnatura, cena je 17,60€/100g. Trenutno imajo masko v akciji in stane 7,92€, zato sem kupila že drugo tubo.
    Se mi je pa (žal) zgodilo enako, kot predhodnici – da je bil v tubi velik zračni mehurček. Ker pa je to edina pomanjkljivost, bom nakup zagotovo še ponovila (tudi če bo redna cena).

Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico