iHerb.com

Ta tema vsebuje 21 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of 1_girl 1_girl 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Dober dan!
    Zanima me ce morda katera naroca iz strani iHerb.com.
    Imajo zelo ugodne cene tam sem opazila. Sem pa tudi slisala, da pri narocilu cca 2 izdelkov je postninan 3dolarje. Poleg tega, ce gres pod 22eu, ti ni potrebno placati carine.
    Imajo pa recimo Derma E izdelke in se veliko drugih recimo, da 30% ceneje.
    Lp :flower2:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Sama že nekaj časa kar precej naročam na iHerb in sem zadovoljna (sem o tem že pisala na temi Trgovine s prehranskimi dodatki in danes napisala kodo za popust). Ne vidim pa smisla skupinskega naročila, ker za tistih 22 € hitro nabereš :wink1: , vsaj pri meni je tako.

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Koliko casa pa velja ta koda? Samo danes? Mja, res se hitro nabere, ampak sprasujem predvsem zato, ce ima morda katera namen narociti samo en izdelek, ker sama nimam vise.
    Bom pa verjetno si jo potem sla v ponedeljek na Abanko naresti :)
    Lp

Kristina
    Udeleženec

Če prav vem, ni časovne omejitve za kodo. Dobi jo kupec pri prvem nakupu in jo nato “podeli” naprej.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

@1_girl wrote:

Dober dan!
    Zanima me ce morda katera naroca iz strani iHerb.com.
    Imajo zelo ugodne cene tam sem opazila. Sem pa tudi slisala, da pri narocilu cca 2 izdelkov je postninan 3dolarje. Poleg tega, ce gres pod 22eu, ti ni potrebno placati carine.
    Imajo pa recimo Derma E izdelke in se veliko drugih recimo, da 30% ceneje.
    Lp :flower2:

Poštnina je po novem 6 $ do določene teže (zdi se mi da do 1,8 kg), včasih je bila 4 $, še vedno pa relativno poceni, sploh glede na to kako oderuška zna biti Pošta Slovenije.

Koda velja samo ob prvem nakupu, potem pa dobiš svojo, ki jo lahko posreduješ drugim in od njihovih nakupov dobiš nekaj malega dobropisa.

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Aha se pravi ce je 6 dolarjev do 1.6kg se pa se vedno splacajo skupinska narocila :naughty:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@1_girl wrote:

Aha se pravi ce je 6 dolarjev do 1.6kg se pa se vedno splacajo skupinska narocila :naughty:

Mislim, da ni toliko omejitev teža, kot pa tistih 22€, če želiš priti skoz brez carine… :think: :wink1:

Kristina
    Udeleženec

Se strinjam s Tasso. Pri meni sploh ne pride v poštev skupinsko naročilo, ker hitro naberem robe za 22 € oz. naročam takrat, ko vem, da bom “porabila” ta znesek.

Profile photo of josephine
    josephine
    Udeleženec

jaz sem tudi naročila :cheer: itak, da takoj dosežem 22€ :lol1: poštnina je nad 40$ flat rate 4$ :) si pač zračunaš kaj se bolj splača, ker naši zaračunajo pol DDV + ležanina na carini + plačilo pošti za plačilo carini (provizija od provizije lol :inspect: banda) in kr nanese…

odvisno je kaj rabiš in v kakšnih količinah, skupinsko pa – več kot jih je, na več se razdeli, ampak je še vedno odvisno od tega kaj rabiš, ker te lahko vseeno pride ceneje, če naročaš sama :silly:

mam pa že nagledane stvari za naslednjič hehe :lol1: če bi pa rabla sam kako malenkost, se pa tudi lahko zmenimo :inspect:

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

40 dolarjev postnina? :hairup:
    Hm ja jaz bi sicer nujno rabila samo en tonik.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@1_girl wrote:

40 dolarjev postnina? :hairup:

Ne ne… :lol1:

@josephine wrote:

poštnina je nad 40$ flat rate 4$

:wink1:

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Aha, se pravi ce nad 40 dolarjev narocis je 4 dolarje, v nasprotnem primeru pa 6 dolarjev, ce jaz prav razumem?

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

@josephine wrote:

…takoj dosežem 22€ :lol1: poštnina je nad 40$ flat rate 4$ :) si pač zračunaš kaj se bolj splača, ker naši zaračunajo pol DDV + ležanina na carini + plačilo pošti za plačilo carini (provizija od provizije lol :inspect: banda) in kr nanese…

Jp, carinski postopek hitro podraži nakup – sem za nekaj centov presegla 22 € in sem dodatno plačala malo čez 9 € DDV-ja in carinskih stroškov.

Glede poštnine imaš na dnu košarice shipping calculator, kjer točno vidiš koliko boš plačala.
    http://www.iherb.com/EditCart#b

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Zivjo punce! :)

Lepo bi prosila za pomoc. 26.5 sem narocila paket iz iHerb-a (prvic), vendar paketa se sedaj ni pri meni. Se isti dan sem dobila mail, da je bil paket odposlan. Dala sem obicajno postnino(4$) preko Global Priority Mail by DHL. Danes je ze 15. dan odkar so odposlali. Ker sem ze malce zaskrbljena, ker se kar ni nic pri meni sem klicala na Slovenski DHL, kateri so iskali za iHerb in pod mojim imenom in so rekli, da ni pri njih nobenega podatka in da je sedaj vprasanje ce so posiljko sploh oddali in ce niso morda preko katere druge poste?
    Njih sem ze kontaktirala, vendar zaenkrat se ni nobenega odgovora.
    Malce me ze skrbi, da se ne bo poaket kje izgubil, sploh glede na to, da noben nima nikakrsnega podatka. Ali iHerb jamci kaj za izgubljene pakete in ali je ze prislo kaj do tega?
    Pa da ne bo pomote, DHL ponavadi dostavlja pakete iz iHerba, tako da se mi zdi zares cudno zakaj ni nikakrsnega podatka o mojem paketu :S
    Lep pozdrav, 1_girl

Profile photo of ghostopera
    ghostopera
    Član

Jaz sem zadnjič paketek dobila po navadni pošti! Ne vem torej če so “spremenili politiko” ali pa je stvar različna odvisno od mesta do mesta, boh

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico