Hujšanje s Sensilabom: 30-Days Slim

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA Hujšanje s Sensilabom: 30-Days Slim

Ta tema vsebuje 98 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 2 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

odpiramo novo temo za paket prehranskih dopolnil 30-days slim,
    nadaljujemo od TUKAJ

vse, ki bomo testirale paket za članek “na testu”, bomo za motivacijo in spodbudo druga druge v tej temi pisale nekakšen dnevnik – kaj smo jedle, če smo se kaj gibale, če smo slučajno kaj pozabile vzeti in podobne prigode :sunglass:

vabljene vse, da se pridružite, lahko pa se še kakšna javi za “for free” paket :)

A je dovoljeno poleg tega jemati hkrati še kak drug prehranski dodatek? Ali pa kak drug izelek za hujšanje od Sensilaba?

jaz mislim, da je najbolje, da se v tem času jemlje samo ta dopolnila, ki so v paketu. prvič je za telo najboljše, če se opravi jemanje dodatkov ločeno, lahko pa se tudi kakšna dopolnila med sabo izključujejo in ni pravega učinka.
    res je, da gre tukaj za naravne izvlečke, ampak tudi rastline imajo učinek, vsebuje vitamine, minerale, antioksidante itd in se mi zdi najbolj smiselno, da se 30 dni jemlje samo to.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz se javim. Je že skrajni čas, da se spravim v red :lol1: :cheer:
    Je še kakšen paket na voljo?
    Kje ste še ostale?

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

O, super :)
    Zdaj pa cicamo in cakamo, kdo bo izbran :)

Profile photo of Casandra
    Casandra
    Član

Ja se mi je zdelo da bo bolje, da se ne jemlje še kaj zraven.. poleg tega da je preveč snovi naenkrat je potem tudi problem ugotoviti ali ti je tale 30 days slim kaj pomagal ali ne, oziroma če so spremembe potem ne bom vedela kaj je bilo tisto kar je dejansko učinkovalo…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@casandra wrote:

Ja se mi je zdelo da bo bolje, da se ne jemlje še kaj zraven.. poleg tega da je preveč snovi naenkrat je potem tudi problem ugotoviti ali ti je tale 30 days slim kaj pomagal ali ne, oziroma če so spremembe potem ne bom vedela kaj je bilo tisto kar je dejansko učinkovalo…

agree :yes:

v tej objavi so osnovne info o izdelku:
    Shujšaj in oblikuj telo v 30-ih dneh

.. sem med branjem še sama sebe napalila na to hujšanje :lol7:

Profile photo of C-Bomb
    C-Bomb
    Član

Če potrebujete še katero članico, se tudi jaz pofočkam :yes: :fitness2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jutri bodo paketi šli na pošto, tako da danes do večera se še lahko javljate, potem pa izberemo :)

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Do zdaj smo se pofočkale 4, če se ne motim? :)

@nina wrote:

.. sem med branjem še sama sebe napalila na to hujšanje :lol7:

:lol1: :lol1:

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Jaz se tudi javim :yes:.
    Morem pohvalit, da so mi tile testi, ki se odvijajo na Arsu krasni in iz prve roke podane informacije :thumbsup:

Profile photo of Casandra
    Casandra
    Član

Jaz sem do sedaj drugače od Sensilaba sprobala MangoFit, Acai Detoxan pa trenutno imam Malinie… pa imela sem lani še nekaj in me zanima kako bo s temle, ker letos je celotna linija izdelkov, ne glede ali je za hujšanje ali kaj drugega narejena tako, da se dopolnjuje in je najboljše če kombiniraš dva ali tri njihove izdelke..

Upam da dobim šanso, da sprobam tudi tole :)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opa, super zadevice boste testirale! Me zanimajo rezultati. :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

za pakete hujšanja smo izbrali 3 forumašice z največ posti: Saša, goga in C-Bomb.

Saša in goga, vajine naslove že imamo (pošljita, če se je kaj spremenilo), C-Bomb pa prosim za naslov na info.arscosmetica@gmail.com

vse tri prosim, da se v teh 30 dneh redno javljate v to temo, da se bomo med sabo spodbujale in imele večjo motivacijo :surf:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jeeeej :cheer:
    Se že veselim.

Moj naslov ostaja isti :yes:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Juj, jaz se tudi veselim. Pričnem pa 7.7., ko pridem z morja in bom pridno poročala. Ali se zmenimo, da vse naenkrat začnemo?
    Nina, moj naslov je isti ;)

vidm da je to nek trojček..a se dobi tudi posamezno? Ker meni bi bil apetit stop brez veze.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico