HQ Hair.com

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of estelle estelle 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

A je že katera naročevala kaj s te strani? Zdi se mi da je primerna za skupinska naročila, glede na to, da je iz Velike Britanije in ni davka ali carine, tako da se splača večje pakete naročit. Kaj pravite?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kaj pa vem.. Se mi zdi, da so dolocene reci s prav zasoljeno ceno. Ne dvomim pa v to, da bi se ze kaj naslo ;).

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Jaz mislim da sem že parkrat kaj gledala a nikoli nič naročila. Baje da punce UDPP naročujejo s te strani. Imajo pa veliko izbiro. Cene so pa kot praviš, ene prav zasoljene, druge pa se mi zdijo ok. Itak da se vedno kaj najde :silly:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ravno UDPP sem gledala ;).

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Jutri dopoldne bom verjetno naročala na HQ hair in če katera želi, se mi lahko pridruži. Poštnino imajo 6,5 funta ne glede na to koliko nakupiš. Imajo znamke kot so:

URBAN DECAY
    BARE ESCENTUALS
    BECCA
    BENEFIT
    BOURJOIS
    BURT’S BEES
    DECLEOR
    DERMALOGICA
    DUWOP
    ELIZABETH ARDEN
    FAKE BAKE
    JAPONESQUE
    KORRES
    MD FORMULATIONS
    MD SKINCARE
    MODELCO
    NARS
    PHILOSOPHY
    REVITALASH
    ST TROPEZ
    TALIKA
    TOO FACED
    KERASTASE
    JOICO
    LOREAL
    TIGI
    OPI
    ESSIE
    SECHE
    CIATE
    http://www.hqhair.com/

Info na zs :)

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz pri njih že celo većnost čakam da dobijo UDPP na zalogo pa ga še kr ni :veryangry:
    Kje ga lahko še druge naročim?

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Jaz sem na lookfantastic gledala, pa ga tudi ni še :mistake:
    Lahko ga naročiš na ebayu http://cgi.ebay.co.uk/Urban-Decay-Eyeshadow-Primer-Potion-NEW-UK-STOCK-BOXED_W0QQitemZ280471729937QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Make_up_Cosmetics_Eye_Shadow_PP?hash=item414d6af711#ht_1151wt_681
    Če nimaš paypala, lahko tudi meni pišeš, lahko naročim zate :)

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

@lyra wrote:

Jaz pri njih že celo većnost čakam da dobijo UDPP na zalogo pa ga še kr ni :veryangry:
    Kje ga lahko še druge naročim?

Jaz sem tudi upala, da bo na zalogi pa ga ni :ermm:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jaz sem naročila 13.4. pa še zmeri nisem dobila. :veryangry: Upam, da je zrd tega vulkana. :lol1:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Koda za 15% popust: HQHAPPY, velja do 4. 5. 2010

V ponedeljek bom verjetno naročala, če katera želi, se mi lahko pridruži, da si delimo poštnino (6,5 funta ne glede na količino) :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico