Home made laki za nohte

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Home made laki za nohte

Ta tema vsebuje 625 odgovorov, ima 71 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of C-Bomb C-Bomb 3 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Čisto presenečena sem bila, ko sem našla tale blog. Ženska sama meša lake za nohte in to ji fantastično uspeva! KLIK

evo, par meni najbolj všečnih fotk

marelični

http://i726.photobucket.com/albums/ww264/drfrankenpolish/OrangeJulius.jpg

holografski!

vir

kako se vam zdi? vam je všeč? bi se lotile česa takega?

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

sem se enkrat odločila da sama ustvarim zelen lak za nohte(brez šimra), ker ga nisem nikjer dobila :mistake:
    bom poiskala pa pofotkala za foro…grozno je izpadlo :naughty:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

anchek, se že veselim slikce!

js sem enkrat mineralčke mešala not, pa je prišlo ok, ampak ne tako intenzivno

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

uff našla staro slikco, sam je bolj slaba (tko ko lak :mistake: )

drugače tile na teji strani so pa super, sama pa mislim da se ne bom več ukvarjala s tem :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja mal je frogy :silly: ampak kul izgleda :thumbsup:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Gejba pravi, da je to lahko dokaj nevarno početje, saj lahko določene kemikalije med seboj zelo čudno zreagirajo. Kaj pa vem… ni takšen problem, če le mico primešaš… problem je, ko različne lake mešaš med seboj…

Sicer pa poznam ta blog in ja, ženska nameša čudovite reči!

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

jaz sem zmešala 2 različna odtenka od s-he, ker se mi je zdelo da je tako vseeno manjša možnost za kašne čudne reakcije. Sem pa opazila da se mešanica lakov suši veliiiko dlje kot pa vsak lak posebaj, tako da nekaj že je na tem…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

joj, meni kemija nikoli ni šla od rok al od glave al od učenja al kako že…

vem samo to, da ne smeš mešat zadev, na katerih je rumeno črn znakec al pa mrtvaška glava :silly:

sicer pa verjamem gejbi, ja

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

kaj pa potem, ko si nalakiram eno barvo, pa dam drugo še povrhu? Bi tam tudi lahko prišlo do kakšnih reakcij? Zdaj ste me pa kar malo prestrašile :scared:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

če začne vse skupaj brbotat na nohtih in se kadit, bi js na tvojem mestu takoj odstranila :think:

heeeec :naughty: utrujena sem in mi že mal na smeh tolče :nono:

Profile photo of ally
    ally
    Član

@nati wrote:

če začne vse skupaj brbotat na nohtih in se kadit, bi js na tvojem mestu takoj odstranila :think:

:nono:

Nati, ful si me nasmejala :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz bi na ta blog nalepila opozorilo – to počnem jaz za vas, da vam ni treba. :lol1:

Saj že nekatere mice lahko povzročijo nastajanje strupenih plinov, če jih zmešaš z lakom. Bog vedi kaj nastane, če zmešaš več naključnih lakov. :dontknow:

Upam, da je dober kemik oz. ima hudičevo dobro masko.

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

sem poiskala zdaj tale zelen lakec, pa se mi ne zdi nič zelo čuden. Sem se že ustrašila da bo ven butnil kak plin, ko ga bom odprla. Tako da sem imela očitno srečo :naughty: mešala jih pa več ne bom, ker se mi vseeno zdi da s tem lakec uničiš in dvomim da bi mi uspaelo narediti lepšo barvo od začetne. Pa tudi prevelika izbira lakcev je že v naših trgovinah, kaj šele na eBay-u :manicure: :D:
    Samo nekaj me še zanima, mislite da so lahko takšni lakci kaj škodljivi za nohte potem? Je verjetno najboljše da kar vržem tegale frogya… :mistake:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz se nisem preveč poglabljala v te zadeve, tako da ti ne morem pomagat.

Ne da bi se kaj nanašalo na tvoj lakec ali kaj podobnega, temveč samo v vednost – plini so lahko čisto brez vonja.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz tudi tega raje ne bi sprobavala :no: sem samo enkrat dodala mineralcke v prozoren lakec in je prisla sicer super barva, vendar je bilo odstranjevanje pravi hudicek :devil:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico