H&M

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET H&M

Ta tema vsebuje 264 odgovorov, ima 51 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz pa pravkar gledala novo Jimmy Choo kolekcijo….pa bi mela kakšne čevlje…pa leggins…pa nakit.. :thoughtful: …vrjetno bo hitro vse prodano tako da brezveze da sploh gledam :P

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Kdaj pa to pride k nam? Čevlji imajo previsoko peto, bi pa mela kakšen nakit in torbico. So na netu kje kakšne slike?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

So slikce – najprej preskoči uvodni video potem klikni KOLLEKTION IM UBERBLICK…potem pa imaš spodaj ženske čevlje, torbice, nakit in obleke….pa moško kolekcijo

http://www.hm.com/de/#/jimmychoo/

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bodo pa tudi balerinke – meni so zebraste všeč, pa rdeči šuhi z visoko peto in škornji čez koleno :cool:

Torbic ne rabim…leggins mi zgledajo fajn pa top brez rokavov in črna jaknca..pri nakitu bi pa tudi kaj našla – predvsem pri bleščičastih kosih :dance1:

Na netu piše da bo na voljo od 14.11.

Sillyblond
    Član

Tnx za povezavo…ko sem videla cene, me je vse minilo. Sicer pa bi kakšen nakit prišel v poštev in pa moška siva torbica! Še dobro da nikamor ne morem. lol

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz se pa tolažim s tem, da vrjetno vsega pri nas ne bo in da bo hitro razprodano :lol1:

Profile photo of nala
    nala
    Član

Uuu zebraste balerinke so HOT! :dance1: drugač so mi pa še torbice všeč, samo predrago.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Meni se čevlji še ne zdijo tako dragi….za torbico pa ne bi dala 100 ali 150 eurov. :silly:
    Npr. kavbojke za moške za 60 eurov se mi pa zdi okej cena..

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Meni je pa tista denarnica z zvezdo v sredini noro lepa, ampak 70€?! Všeč mi je še ena obleka, tista črna z dolgimi rokavi, posuta s srebrnimi detajlčki :scared:

Profile photo of Anamarija
    Anamarija
    Član

Legice so 140 pa še nekaj € :lol2: Sem videla danes v eni reviji.

Aha, zdaj vidim, da so leder.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec
    Sillyblond
    Član

Res svašta! :mistake:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

:lol1: poseben režim :lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

:scared: omg :lol2: ..zaradi teh pravil pa tudi če bi imela namen iz protesta nič ne kupim :mistake:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hmm…podoben režim je bil med vojno, za kupovanje kave in podobnih reči :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico