HERBAL ESSENCES – Hello hydration

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi HERBAL ESSENCES – Hello hydration

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

Fotografijo in sestavine je prispevala Chanel

Opis izdelka:
    Herbal essences šampon za vlažnost in sijaj las.

Sestavine:
    aqua, ammonium laureth sulfate, ammonium lauryl sulfate, sodium chloride, glycol distearate, dimethicone, citric acid, sodium citrate, ammonium xylenesulfonate, cocamide mea, parfum, guar hydroxypropyltrimonium chloride, sodium benzoate, disodium edta, hexyl cinnamal, dmdm hydantoin, tetrasodium edta, benzyl salicytate, propylene glycol, limenone, linalool, vanilla planifolia friut, cocos nucifera fruit extract, paraffinum liquidum, CI 42090, Methylchloroisothiazolinone, CI 61570, methylisothiazolinone, potassium sorbate

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

Sama imam dokaj suhe lase in lasišče, veliko las in trenutno imam tudi precej dolge, kot jih imam običajno čez poletje. Šampon sem kupila zaradi radovednosti, saj se veliko oglašuje in tudi njegova empalažica je simpatična. Za na morje sem si kupila različico, ki da lasem vlago in sijaj, saj so moji lasje na morju, zaradi morske vode in vetra, še bolj suhi.
    Šampon sem uporabljala vsak drugi dan, a mi vseeno ni zmastil las, lasje pa so bili po umivanju zelo gladki, kot bi uporabila še balzam. lepo so se razčesali (no sploh jih ni bilo potrebno česat), dišali so kak dan, dva in bili zelo mehki ter dobili veliko volumna, ki je pri mojih težkih laseh še kako potreben.
    Šampon je modre barve in se zelo peni, zato je za nanos potrebno veliko manj šampona kot običajno.
    Embalaža je praktična (lahko jo postaviš tudi na glavo) z pokrovčkom, ki ga ni potrebno “šravfati” ali odpirati ampak ga zgolj potisneš dol na enem koncu, na drugem pa se potem pokaže majhna luknjica. Je tudi prijetnega videza.
    ceno pa napišem naknadno :blush1:

Profile photo of BABYDOLL
    BABYDOLL
    Član

Šamponček sem kupila še pred reklamami, ker me je pritegnila sveža poletna embalaža, predvsem barva. Ko pa sem videla da diši po kokosu, nisem več pomišljala.
    Med samim šamponiranjem se zelo speni, lepo diši. Po pranju imaš občutek mehkih las, negovani… Ko sem si jih posušila, nisem opazila nobenih presežkov – lasje so se svetili kot se mi sicer po vsakem šamponu, zmastili pa so se mi (oprala v petek, v nedeljo imela že mastnikave) dokaj kmalu. Tudi vonj je tak, da se ga hitro naveličaš.
    Pohvale gredo praktičnemu pokrovčku; ne lomi dolgih nohtov, samo pritisneš dol in pokaže se luknjica skozi katero iztisneš količino šampona. Cena je nekje 2.50€ cca.
    Šampona ne bom kupila več, ker me žal ni prepričal, ostajam pri Alverde limona-marelica.

Ocena: 1.5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kupila sem ta sampon, ker sem bila strasno zadovoljna z masko iz te serije.
    Toda sampon razen tega, da cudovito disi, ni noben presezek.

Sama imam barvane lase, kodraste, tanke in dokaj izsusene.
    Sampon se lepo speni, toda razen obcutka cistih las, ni bilo drugih vidnih efektov.

Embalaza je prisrcna in prirocna. S potiskom na ‘pokrovcek’ se drugi del dvigne in tako se lahko enostavno dozira sampon.

Cena je ugodna.

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico