Heatheresque – minerali v prahu

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA NARAVNA IN MINERALNA LIČILA Heatheresque – minerali v prahu

Ta tema vsebuje 30 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nala nala 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Žal The She Space ne obratuje več.. V nadomestek pa smo dobile čisto novo stran, ki se imenuje Heatheresque :cheer:

In ja, spet me mikajo novi odtenki :lol1: , tokrat iz Hope Quest for Teens – sploh rumene in zelene senčke :lashing:

Sem pa zasledila še tole :dance1: :

Next week, I will add the BAD HEATHER page to the site….and it will have a place for me to pay tribute to fashion and the magazines that have inspired me so much over the years with a division of eye colors called EYE COUTURE! Every page that I have torn out of a magazine that I thought would make an amazing quad of eye colors is finally going to be my reality! I won’t limit myself by saying that there will be on collection a week, or every month because I plan to let them loose as soon as they roll off my head into the little jars!
    vir

V tej kolekciji bodo na voljo senčke bolj norih, živih barv, Hope Quest itd. pa bo za bolj umirjene :thumbsup: :D:

darksome
    Član
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

o moj bog, little green dress, totalno moje barve :scared: :hospital:

darksome
    Član

A ne da? Meni so tudi ravno te ful všeč :yes:

darksome
    Član

Senčke z Heatheresque :dance1: :

darksome
    Član

Moram omeniti še to, da sem senčke naročila 30. junija in so danes že tu! :hairup: :cheer:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Lepe! :inlove:

Komaj čakam tvoje make upe z njimi :D:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

darksome, te pošiljke pa tudi jaz nisem pričakovala tako hitro :scared: debeest

barve so pa noro lepe :lashing:

darksome
    Član

rabarbara – bom ustvarila kaj :yes: :flower1:

Nati – čimprej poročaj kako se ti zdijo- upam da bodo jutri že pri tebi :yes:

Jooj spet novosti :mistake: : KLIKnisem mogla kaj, da si nisem kar takoj naročila Calm after the Storm kolekcije :mistake: :mistake:

Pa pri Precious Patience Six kolekciji me mika Bronzed Bombshell, mogoče še Idols of Gold.. :scary:

Mislim, da je skrajni čas, da si ime na forumu iz darksome spremenim v Senčka Frik :lol5:

@darksome wrote:

Mislim, da je skrajni čas, da si ime na forumu iz darksome spremenim v Senčka Frik :lol5:

Umrla sm. :lol3: :lol2: :goodone:

darksome
    Član

:lol1: – resno mislim :mistake: :silly: – mi že vsi domači tako pravijo :lol5:

Lol, no pa da ne bomo samo o senčkah – sem prejšnjič pospravila lakce v takšno trpežnejšo darilno vrečko, pa je fant rabil črn lak za neko svoje delo. Sem mu rekla, da si ga naj sam poišče.. Prvi stavek, ki ga izusti ob zasutju lakcev na kavč : “uuu vrečka presenečenj” :lol3:

darksome
    Član

:angrycry: pa ne že spet.. KLIK

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ufff, lepe :scared:

sampli TSS so 10$ za 20 samplov :scared: kok bi mela :scary:

Closet couture v drugi vrsti so vse čudovite :hospital: sploh Ribbons of Satin in Luxury of Leather

pa cela I Tan kolekcija :ermm:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Aj, so lepe… :sendlove:

darksome
    Član

Nati meni so enake všeč :lol1: čisto vse naštete :)) , no pa še več se bi jih našlo :mistake:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico