HEAD&SHOULDERS – Sensitive

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi HEAD&SHOULDERS – Sensitive

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

HEAD&SHOULDERS – Sensitive

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kupila sem ga, ker se mi je med zimo zacel delat prhljaj po lasiscu.

Sama imam suhe lase, tanke toda goste in kodraste. Navkljub vsemu si lase tudi barvam, tako da tudi to pusca posledice na laseh in lasiscu.

Ze nekaj casa opazam, da se mi delajo na laseh bele luskice, tako da sem se odlocila da je cas da si kupim sampon prav proti prhljaju.
    Ze po prvi uporabi sem videla, da je opazno manj prhljaja na lasiscu! Tako da ga bom se naprej uporabljala, ker opazam da deluje!

Drugi Head&Shoulders shamponi niso delovali na mojem lasiscu, kajti po dnevu ali dveh se mi je spet pojavil prhljaj. Do sedaj sem poskusila samo tistega z mentolom ter klasicnega, sem pa izredno zadovoljna da sem poskusila se Sensitive verzijo. Sama se nikakor ne bi spomnila, da je cas za H&S sampon, toda potem sem ga videla na enem blogu :).

Sampon je v licni embalazi, katera vsebuje 200ml izdelka. Cena je 4€+ kar se mi zdi zares dobra cena!

Sampona se porabi zelo malo, saj je izredno kremast in gost. Zelo hitro se zacne peniti tako da je tezko, da bi predozirali. Toda do sedaj sem uporabljala bolj ali manj naravne sampone ki se nisi pretirano penili, tako da verjetno nisem pravi clovek da bi ocenjevala penjenje.

Vonj ostane na laseh, ampak glede na to da je nezen ni motec, s tem da ko so lasje suhi se ga bolj malo vonja. Vonj ostane na laseh se cel dan, mogoce dva. Ampak sama imam ta problem da moram lase prat vsake 2-3 dni.

Vonj je prijeten, asocira me na kopeli…

Do sedaj sem pozitivno presenecena, ce bo pa kaksna negativna sprememba, bom popravila ali dodala oceno.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico