Gucci

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Gucci

Ta tema vsebuje 21 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tole reklamo sem danes videla po tv…in me je pritegnila (ker sem frik na cvetlične vonje :flower5: )..moram it povonjat – je katera že testirala?
    [youtube:bgbvy5td]http://www.youtube.com/watch?v=ykXkmVURI-w[/youtube:bgbvy5td]

Flora by Gucci

vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

meni pa je sam video ful dober, nekako nadnaravno, fantazijsko deluje, tako da ga začneš občudovati..se mi pa zdi da je po tvju malce drguačna (skrajšana) verzija tega videa

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Mogoče tale – je malo krajša verzija :silly:
    [youtube:2ks31g0d]http://www.youtube.com/watch?v=DfbFo4lQ4RU[/youtube:2ks31g0d]

A si ga že vonjala?

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ja to je tale verzija :yes: ..vohala ga pa še nisem :no: me ful zanima kako diši :flower1:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Men je preveč cvetličen. Na sošolki krasno diši, na meni pa ne tok.
    Imam Gucci Eau De Parfum 2, mela sem tud Envy Me in grem v kratkem po novega, mi je res eden izmed ljubših.

thegreatestbuy.com

russianflora.com

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem vohala parfum Flora..pa mi ni :hurteye: ..eno noto vsebuje, ki je meni zelo neprijetno sladkobno-cvetna…nekaj podobnega ima Tresor…res prav ena linija vonja, ki me zmoti, pa takoj na začetku je že zaznavna :unsure:

Profile photo of manca1
    manca1
    Član

Envy me je tudi meni super :cheer: . Novega Guccijevega vonja pa še nisem sprobala

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

gucci 2 je eden izmed mojih najljubsih parfumov..flora pa mi ne disi lepo.. :ermm:

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Meni flora tudi nima prijetnega vonja :no:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

A Guilty je kera že preizkusila? :think:

[youtube:1kaqbkvj]http://www.youtube.com/watch?v=-xKJW9ZfDjs[/youtube:1kaqbkvj]

Profile photo of nejko
    nejko
    Udeleženec

jst sm ga vohala v Mullerju – božanski je :heart:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz sem ga tudi danes uspela prevohat , super mi diši :sendlove:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Guilty diši noro dobro :sendlove: Sam je kr drag, večina spletnih parfumerij pa ga še nima.. :verymad:

Profile photo of Orhideja
    Orhideja
    Član

Punce, teh parfumov se proda na tone (Guilty), mene najbolj preseneča, da mi je bil sprva všeč, potem pa, ko sem ga pa vohala na vsaki, ki je šla mimo in ko sem prevohala tisoč drugih parfumov, sploh ne. V bistvu nima nobene posebne note, da bi človek lahko rekel: Ta parfum je pa res nekaj posebnega.
    Kupujejo ga pa večinoma mlajše, pod 20let. Ta parfum ima po moji oceni že četrtina SLO.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mene Gucci do zdaj ni zares prepričal še z nobenim parfumom..bom pa naslednjič povonjala Guilty, me zanima kako bo moj nos odreagiral nanj :parfume:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico