GUCCI – Rush 2

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi GUCCI – Rush 2

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Parfum sem dobila kot darilo, s tem da sem si ga sama izbrala.

Sem clovek, ki se hitro navelica vonjev sploh parfumskih, toda ta vonj me je mamil ze par let (odkar je prisel ven), toda cena me je vedno odbila nazaj.

No ko sem ga koncno dobila sem vedela, da je to to!
    Vonj je svez s pridihom roz (spet ne vem katerih) in malce lesen.

Meni je zelo prijeten, energicen ampak z umirjeno noto.
    Sama sem ga uporabljala dnevno, celo leto saj je bil to moj najljubsi parfum.

Sploh se ga nisem navelicala, kar me je zares presenetilo, saj se ponavadi vonja navelicam po par mesecih.

Embalaza je preprosta, roznata in prosojna. Oblikovana je v kvadratno obliko s gumbkom na pritisk za razprsilo.

Vonj je zelo obstojen, toda sama ga preneham vonjati po par minutah. Na oblekah se vonj obdrzi, kar je meni sploh vsec.. mmm (ok spomini na parfum, to je to).

Nakup definitivno ponovim, saj spada med moje najljubse parfume sploh! Nosi se ga lahko cez dan ali ponoci, saj se poda k vsem priloznostim.

Cena je takrat bila 45€ za 35ml, kar je precej drago ampak glede na to da mi je zdrzal celo leto se ne pritozujem cez njo.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico