GREEN PEOPLE – Pomlajevalno olje za obraz z granatnim jabolk

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega GREEN PEOPLE – Pomlajevalno olje za obraz z granatnim jabolk

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 12 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Opis izdelka:
    Prefinjena mešanica blagodejne muškatne vrtnice in granatnega jabolka je obogatena z aromatičnim vonjem ylang-ylang, neroli in jasmina. To odlično naravno olje krepi vitalnost kože, jo vlaži in ji vrača napetost ter nežno mehkobo.

Sestavine:
    Simmondsia chinensis (jojoba) oil*, Helianthus annuus (sunflower) seed oil*, Cannabis sativa (hemp) seed oil*, Rosa moschata (rosehip) seed oil*, Punica granatum (pomegranate) oil*, Vaccinium macrocarpon (cranberry) oil*, Tocopherol (vitamin E), Aroma [Cananga odorata (ylang ylang) oil*^, Citrus aurantium (neroli) oil*, Commiphora myrrha (myrrh) oil^, Jasminum officinalis (jasmine) extract*], Benzyl salicylate*, Geraniol*, Eugenol*, Benzyl benzoate*, Farnesol*, Linalool*, Limonene*, Benzyl alcohol* (from essential oils and jasmine extract).

^ Pravična trgovina
    * Certificirane sestavine ekološkega porekla (99,7%)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@nina wrote:

hmmm, sploh ni slabo.
    je olje; všeč mi je, ker so zbrana res bolj malo komedogena olja, tudi kombinacija olj mi je všeč. ma nekaj dišav – tako da to bi bilo fajn sprobat, kako je kaj na koži..in seveda vonj. drugače pa ja, zdi se mi kar simpatičen serum :))

vir

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico