GREEN PEOPLE – Pena za vsakodnevno umivanje obraza

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki GREEN PEOPLE – Pena za vsakodnevno umivanje obraza

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    Aqua, Caprylyl/capryl glucoside, *Hamamelis virginiana (witch hazel) distillate, Levulinic acid, *Aloe barbadensis (aloe vera) powder, *Camelia sinensis (green tea) extract, *Chamomilla recutita (chamomile) extract, Galactoarabinan (larch tree extract), Aroma [^*Pelargonium graveolens (rose geranium) oil, *Salvia sclarea (sage) oil, ^*Citrus aurantium bergamia (bergamot) oil], Citric acid, Potassium sorbate, *Citral, *Geraniol, *Citronellol, *d-Limonene, *Linalool.

Opis izdelka:
    Nežna naravna pena za dnevno in temeljito umivanje obraza vsebuje blagodejno mešanico zelenega čaja, virginskega nepozebnika in krvomočnice (rožne pelargonije).

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Penico sem se odločila sprobat iz dveh razlogov – ker imam zelo rada pene za čiščenje obraza in zaradi dobrih sestavin (pena vsebuje aloe vero, virginski nepozebnik oža pore, zeleni čaj, kamilica itd.).

Po učinku jo lahko zlahka enačim s Sophyto penico – ne ena ne druga ne ščistita make upa z obraza, sta pa nežne in se super obneseta za dneve brez make upa in za zjutraj.

Prednost, ki jo ima Green People pena pred Sophyto je definitivno cena, saj je več kot 10eur cenejša (cena je okrog 15eur) in tudi to, da me ne peče, če pride v oči, kar me je pri Sophytu zelo motilo.

Embalaža je praktična (spet skoraj ista kot Sophyto), pena pa dovolj gosta.

Meni bo trajala zelo dolgo, predolgo, ker ne pride vsak dan na vrsto, saj uporabljam gele in pene, ki ODSTRANIJO make up (seveda ne GP ne Sophyto peni ne gre zameriti, da tega ne storita, saj nista odstranjevalca MU)

Ko mi je zmanjka, bom nakup zelo verjetno ponovila (ali izbrala drugo podobno peno, ki jo ima GP v ponudbi), saj je tako peno vedno dobro imeti pri rokah.

ocena 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico