GREEN PEOPLE – Eye gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega okrog oči GREEN PEOPLE – Eye gel

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka: Gel z poživljajočim učinkom na utrujeno kožo okoli oči in aktivno nego vsebuje blagodejno hranljivo mešanico morskih alg, kamilice in rastlinskih proteinov. Obogaten je z blagodejnimi izvlečki tare gumi in zelene alge, ki potrjeno zmanjšujeta in gladita gubice ter koži vračata elastičnost in čvrstost.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Kupila sem že kar nekaj krem in gelov za okoli oči, pa so na koncu vedno vsi končali isto – pozabljeni nekje na polici ali omari v moji sobi.

Z nakupom GP Eye gela sem odlašala ravno s tem razlogom, ker sem kar vedela, da se mi ga ne bo dalo uporabljat (kake nuje še ravno ni, glede na to, da jih še niti 25 nimam), a me je luštna embalaža in všečne sestavine premamila.

Cena je 9,50eur za 10ml, kar glede na majhno porabo in fantastičen učinek ni veliko.

Gel sedaj dejansko uporabljam čisto vsako jutro že skoraj 2 meseca (pa ga je not gotovo še tretjina ali celo polovica) in sem navdušena. Gel mi lepo ohladi predel okoli oči, vidno zmanjša zabuhlost (zadnje čase imam vsako jutro nekam zabuhle oči in podočnjake) in celo malo napne kožo. S pudrom in bazo ter senčili, ki jih nanesem kasneje, čisto ok sodeluje.

Ko mi ga zmanjka, si ga spet kupim, ker me je zasvojil :thumbsup:

5/5

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

To je bil moj prvi gel za okrog oči.
    Občutek pri nanosu je prijetno hladilen, kožo pod očmi nekako “osveži”. Težav z zabuhlostjo nimam, tako da o tem (ne)učinku ne morem presojati.

Žal pa je meni v kombinaciji (predvidevam) Avene Cleanance Anti-Shine Purifying Lotion povzročil rdeče fleke pod očmi, ki sicer niso srbeli ali boleli, samo izgledalo je grozno. Ker ni izgledalo, da bo kmalu izginilo, sem vzela claritine, da je rdečica izginila.

Cena je ugodna: 9,50€/10 ml.

Sicer Avene losjona ne uporabljam več, ampak tudi gela ne, ker sem ga dala naprej sestri.
    Še vedno pa mislim, da je to super gel za okrog oči – samo če ste bolj občutljive, preverite s čim kombinirate.

Ocena: 4/5 (- samo zato, ker zame očitno ne bo)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico